نتایج جستجو برای عبارت :

ترفندهای ساده و جالب آشپزی

هنرمندان زیادی در جهان سعی در خلق صحنه ای زیبا و متفاوت در بوم های نقاشی دارند در نقاشی های این هنرمندان هزاران فلسفه و مفهموم نهفته است.قیمت این نقاشی های جالب و متفاوت به میلیون ها دلار رسیده است.نقاشی عددی اپالک که تا زمان مرگش به ۲۲۲ عدد رسید.در قسمت زیر تصاویر جالب از نقاشی های میلیون دلاری را قرار داده ایم.می توانید برای دیدن این تصاویر ما را در ساین نیک صالحی دنبال کنید.

ادامه مطلب
عکس های جالب و دیدنی روز 22 خرداد 1398
برداشتن آب از دریاچه ای خشک شده در “چنای” هند/ رویترز
اتاق تخلیه استرس در نمایشگاه لوازم مصرفی برقی در شهر شانگهای چین/خبرگزاری فرانسه
عکس فارغ التحصیلی دانش آموزان مدرسه ای در “جیانگسو” چین
جنسیس جی 80 مدل 2018
استقبال از گردشگران اروپایی در بندر شهر کلمبو سریلانکا/ رویترز
بدون شرح
گاوبازی در مادرید اسپانیا/EPA
robeka robeka.ir تصاویر دیدنی تصاویرجالب تصاویرجالب و دیدنی روبکا عکس های جالب عکس های جالب و دیدنی عک
عکس های دیدنی و جالب 15 بازدید
گلف بازی در ساحل کالیفرنیا
زنان مسئول صندوق های رأی انتخابات ریاست جمهوری قزاقستان
فروشنده دوره‌گرد سیر و پیاز در شهر هاوانا کوبا/ خبرگزاری فرانسه
بدون شرح
یک طرفدار تیم ملی کریکت پاکستان در بازی این تیم مقابل استرالیا در جام جهانی کریکت در بریتانیا/ گتی ایمجز
بدون شرح
بازدید
“سوفی” با لقب سلطنتی “کنتس وِسِکس” همسر شاهزاده “ادوارد” از اعضای
خاندان سلطنتی بریتانیا از اردوگاه آوارگان سوری در دره “بقاع”
به نام خداسلام دوستان عزیز آیا شما می خواین برنامه نویسی یاد بگیرید؟ یا میخواین یه انیمیشن بسازید؟ ⏳و یا شاید میخواین یه بازی ساده و جالب درست کنین؟ و یا حتی، یک قطعه ی جالب موسیقی بسازید؟ و شایدم بخواین نقاشی کنید و با تصاویر خودتون یه فیلم داستانی خوب درست کنید؟! و حتما هم دوست دارید که کارهای خودتون رو به دیگران نشون بدید و طرفدارایی رو برای خودتون جمع کنید. یه خبر خوب براتون داریم!ما قراره همه ی این کارها رو با یه روش خیلی آسون و جذاب بهت
ایده‌ی جالب برای عاشقان کتاب + تصاویر
به نظر شما چه هدیه‌ای، البته به‌غیراز کتاب (!)، برای عاشقان کتاب جالب است؟  باآن‌همه قفسه پر از کتاب احتمالاً نیازی به یک کتاب دیگر ندارند. اما نظرتان راجع به لوازم جانبی که با موضوع کتاب طراحی‌شده‌اند، چیست؟ از بالشت‌های کتاب مانند گرفته تا پتوهایی که مثل کتاب ورق می‌خورند و می‌توان آن‌ها را خواند. در ادامه تماشاگر ایده‌های جالبی باشید که طراحان خلاق برای ساخت وسایل معمولی از کتاب الهام گرفته‌
• تصویر دستگیره های سه بعدی ساده ای که به گونه ای بسیار خلاقانه و جالب طراحی شده اند تا تماس با اشیاء احتمالا آلوده به ویروس را کاهش دهند.سایر وسایل حفاظتی مثل دستکش ها یک بار مصرف هستند و سبب تولید زباله بیشتر و آلودگی محیط زیست خواهند شد ؛ به این ترتیب یک دیزاین ساده دو مشکل بیماری و محیط زیست را حل کرده است.
دیزاین ، هنر حل مساله و راه حل یابی خلاقانه است.

©️ Designer : Marc Senar
در این مقاله نکاتی را درباره آشپزی برای شما آورده ایم که حتما برای پختن غذایی بهتر و ساده تر به شما کمک می کند. با ما همراه باشید :
اگر خورشی که پختید، بیش از اندازه شور شده باشد باید یک سیب زمینی خام در داخل آن قرار دهید، سیب زمینی نمک اضافی را به خود جذب می کند.
وقتی غذایی را با کره سرخ می کنید، یک قاشق مرباخوری روغن به آن بیفزایید. از سوختن آن جلوگیری خواهد کرد.

ادامه مطلب
ریچارد نفیو در کتاب خود نوشته است که ما برای همراهی سایر کشور با خود برای تحریم ایران از آنها یک سوال ساده اما مهم و موثر را می‌پرسیدیم: «آیا شما ضمانت می‌دهید که منافع ناشی از فعالیت اقتصادی شما در شراکت با ایران منجر به افزایش سرمایه گذاری در تلسحات هسته ای ایران نمی‌شود؟»نکته جالب این سوال این است که اگر در مورد هر کشوری این سوال پرسیده شود قطعا پاسخ شنیده شده همان پاسخ دلخواه پرسشگر خواهد. اما این سوال فقط برای ایران پرسیده می‌شود، چر
در این مقاله نکاتی را درباره آشپزی برای شما آورده ایم که حتما برای پختن غذایی بهتر و ساده تر به شما کمک می کند. با ما همراه باشید :
اگر خورشی که پختید، بیش از اندازه شور شده باشد باید یک سیب زمینی خام در داخل آن قرار دهید، سیب زمینی نمک اضافی را به خود جذب می کند.
وقتی غذایی را با کره سرخ می کنید، یک قاشق مرباخوری روغن به آن بیفزایید. از سوختن آن جلوگیری خواهد کرد.

ادامه مطلب
میتوان خیلی راحت خاطرات آدم های ساده را تغییر داد.
اگر چندبار زیر گوششان دروغی بخوانی و وانمود کنی که حقیقت همان است که تو میگویی، خاطراتشان را ( فقط به خاطر تو ) عوض می کنند، اشک هایشان را به دست فراموشی سپرده، رنج هایی که کشیده اند را به دست باد می سپارند و همان تصویری را در ذهنشان می سازند که تو میخواهی.
آدم های ساده را خیلی راحت می توان گول زد.
مایه اش یک زبان چرب و نرم است که خامشان کند و تا ابد مریدت شوند.
و چه قدر این آدم های ساده زیادند. آدم
این سرگرم کننده استوقتی او تمام تبلیغات و نامه های فروش مختلفی را که یک برنامه بازاریابی آنلاین بعد از دیگری می فروشد ، می خواند ، باعث می شود این ساده و ساده به نظر برسد.نکته جالب این است که وقتی شما ادعاهای پر سروصدا و پرخاش را کنار می گذارید ، پول در اینترنت بسیار آسان و ساده است.تنها حقیقی که مردم با آنها مشکل دارند کسب درآمد آنلاین بطور مداوم است.منظورم این است که جریان مداوم پول ، فروش و سودهایی که به مرور زمان رشد می کند ، نه فروش یک طرفه
عکس های جالب و دیدنی روز 25 خرداد 1398 در سایت روبکا مشاهده نمایید
مهمانی سالانه کلاه در نیویورک/ خبرگزاری فرانسه
پرواز بالون ها در استان نوشهر، ترکیه
پرواز پرنده های نظامی توپولوف تو-160 و تو-22ام3 برفراز آسمان مسکو، روسیه
تویوتا جی تی 86 مدل 2019
فعالیت کشاورزان در مزرعه برنج- هفئی، چین
قایق‌های ماهیگیری در بندر کراچی پاکستان/ آسوشیتدپرس
دومین سالگرد حادثه آتش‌سوزی در برج “گرنفل” لندن/ گتی ایمجز
رونمایی از نخستین لباس پرنده ساخت کمپانی
عکس های جالب و دیدنی روز 29 خرداد 1398 در روبکا مشاهده نمایید امیدوارم مورد توجهتون قرار بگیره.
خشک کردن یک نوع غذای خمیری ادویه‌دار در آگارتالا هند/ گتی ایمجز
تصاویر دیدنی
چهار زنبورخوار در روستایی در چین
تصاویر روز
عبور یک خرس قطبی در خیابانی در شهر صنعتی” نوریلسک” در منطقه سیبری روسیه/ رویترز
تصاویرجالب
شستشوی یک اسب در ساحل باریکه غزه
تصاویرجالب و دیدنی
مراسم آغاز رسمی کارزار انتخاباتی ترامپ برای انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا د
مجموعه مستند های زیبا و جالب همسایه شمالی کاری از برنامه ثریا است که در چند قسمت ساخته و از شبکه مستند و افق پخش شده است. از انجایی که این مستند فوق العاده برایم جالب بود و در اینترنت سایتی رو ندیدم که همه قسمت ها رو یکجا گذاشته باشه سعی کردم در این مطلب قسمت های مختلف این مستند جالب رو جمع آوری و برای دانلود قرار بدم.
ادامه مطلب
حتما براتون پیش اومده! که فایل ویدئویی داخل صندوق بیان آپلود کرده باشین و به دلیل حجم زیادش مجبور شده باشین حجمش رو اول کم کنین؟ بزارید حدس بزنم، استفاده از نرم افزار های اندروید ، آیفون و یا کامپیوتر برای کم کردن حجم؟ ممم، کم کردن حجم به صورت انلاین؟! خب:) اگر من با یک ترفند جالب دردسر کم کردن حجم رو از سر شما بردارم، چقدر خوشحال میشید؟!
با دو تا کلیک ساده!
با ما در ادامه مطلب همراه باشید!
ادامه مطلب
احتمالا برایتان جالب است تا با ۲۶ حقیقت جالب در مورد بشر آشنا شده و متوجه شوید که برخی از رفتارها و افکار ما از کجا منشا گرفته و چه رازهایی در خود نهان دارند.
برای این منظور در ادامه با ما همراه باشید.
۱- دوستی هایی که در خلال ۱۶ تا ۲۸ سالگی شکل می گیرند، دوام و پایداری بیشتری دارند.
۲- زنان بیشتر به سمت مردانی با صداهای بم و قوی کشش دارند زیرا به نظرشان این مردان اعتماد به نفس بیشتر و پرخاشگری کمتری خواهند داشت.

ادامه مطلب
به ادامه مطلب بروید ...

عکسهای خنده دار و جالب شکلک های بامزه روی میوه ها را در این بخش از سایت ایران ناز مشاهده می کنید.

هنرنمایی روی میوه ها در بعضی اوقات بسیار جالب و خنده دار می شود به طوری که می توان از عکس آن ها به عنوان تصاویر خنده دار استفاده کرد و دل تعدادی از افراد را شاد کرد. در ادامه عکس های خنده دار از هنرنمایی بامزه روی میوه ها را ایران ناز گردآوری کرده است.

مجموعه مستند های زیبا و جالب همسایه شمالی سفرنامه ای است به کشور مسکو و بررسی اوضاع فرهنگی و اقتصادی این کشور. این مستند کاری از برنامه ثریا است که در چند قسمت ساخته و از شبکه مستند و افق پخش شده است. از آنجایی که این مستند فوق العاده برایم جالب بود و در اینترنت سایتی رو ندیدم که همه قسمت ها رو یکجا گذاشته باشه سعی کردم در این مطلب قسمت های مختلف این مستند جالب رو جمع آوری و برای دانلود قرار بدم.
ادامه مطلب
مجموعه مستند های زیبا و جالب همسایه شمالی سفرنامه ای است به کشور مسکو و بررسی اوضاع فرهنگی و اقتصادی این کشور. این مستند کاری از برنامه ثریا است که در چند قسمت ساخته و از شبکه مستند و افق پخش شده است. از آنجایی که این مستند فوق العاده برایم جالب بود و در اینترنت سایتی رو ندیدم که همه قسمت ها رو یکجا گذاشته باشه سعی کردم در این مطلب قسمت های مختلف این مستند جالب رو جمع آوری و برای دانلود قرار بدم.
ادامه مطلب
طرز تهیه “چلو ساده” آبکشی
تهیه “چلو ساده” در کنار انواع خوراک ها و خورش ها غذای شما را تکمیل و مزه غذا را بهتر و پر بار تر می کند.
درست کردن ساده برنج ( برنج آبکش )
چلو ساده آبکشی از جمله دستوراتی می باشد که نیاز به تبهر بالایی ندارد اما جا افتادن آن و جلوگیری از خمیر شدن آن نیازمند رعایت یک سری نکات از یک دستور تهیه اصولی می باشد.
مواد لازم چلو ساده آبکشی :
برنج : 1 کیلو گرم
روغن : 150 گرم
ماست :(در صورت دلخواه برای ته دیگ) نصف لیوان

چلو ساده
اد
آثار شگرف یک معجون ساده و خانگیدرباره خواص عسل و لیمو بسیار شنیده ایم اما زنی به نام «کریستال دایوز» بعد از یک سال مصرف این معجون خوشمزه تجربیات جالب خود را بازگو کرده است.
تصویر آثار شگرف یک معجون ساده و خانگی
به گزارش العالم، خانم دایوز که هر روز صبح مقدار مشخصی از محلول آب لیمو و عسل در آب مصرف کرده است می گوید که بعد از یک سال این اتفاقات برای او رخ داده است:
1- با آن که خانم دایوز از جمله کسانی بود که مرتب مریض می شوند اما در طول این یک سال هر

فرهنگ آسیای شرقی همیشه جذابیت ویژه ای دارد و نکاتی درباره کشورهای آسیای شرقی وجود دارد که تحسین همگان را بر می انگیزد. در این مقاله حقایقی جالب درباره کشور ژاپن را بررسی می کنیم.

ژاپن، کشور چشم بادامی ها، فرهنگ و تمدنی غنی دارد. ژاپن از پیشگامان صنعت و نوآوری در جهان است و مردم این کشور به سخت کوشی مشهورند. تفاوت های گسترده فرهنگی بین غرب و شرق آسیا باعث شده که حقایق و قوانین ژاپن برای ما جالب به نظر برسد. در مقاله به معرفی حقایقی جالب دربا
عکس های میوه و سبزیجات جالب و خنده دار را در سایت روبکا ببینی و شاد باشید.
میوه و سبزیجات جالب

میوه و سبزیجات جالب و خنده دار
 سبزیجات زنده
عکس میوه های عجیب
میوه های زنده
میوه شبیه حیوانات
میوه شبیه انسان

گردآوری:روبکا
عکس های میوه و سبزیجات جالب و خنده دار
ادامه مطلب ...ادامه مطلب ...robeka robeka.ir تزیین میوه سایت روبکا سبزیجات زنده عکس میوه عکس میوه های عجیب میوه زنده میوه شبیه انسان میوه های زنده میوه های عجیب میوه و سبزیجات جالب میوه و سبزیجا
مجموعه ایده های جالب برای مراسم عروسی
مجموعه ایده های جالب برای مراسم عروسی با ارائه بیش از هزاران ایده جالب و خلاقانه سعی کرده تا به زبان انگلیسی شما را در برگزاری مراسمی خاص کمک نماید. این مجموعه به دلیل ارائه ایده هایی مقرون به صرفه و در عین حال خاص و زیبا، توانسته به یکی از محبوب ترین مجموعه ها در میان زوج های جوان تبدیل شود. امروزه تلاش تمامی زوج های جوان بر برگزاری جشن عروسی خاص و منحصر به فرد با به کار گیری ایده هایی خلاقانه و جذاب
به نام خداسلام دوستان عزیز آیا شما می خواین برنامه نویسی یاد بگیرید؟ یا میخواین یه انیمیشن بسازید؟ ⏳و یا شاید میخواین یه بازی ساده و جالب درست کنین؟ و یا حتی، یک قطعه ی جالب موسیقی بسازید؟ حتی بعضی از شماها ممکنه بخواین جذابیت درسایی مثل ریاضی و... رو برای خودتون و دیگران زیادتر کنید.و شایدم بخواین نقاشی کنید و با تصاویری که دارید یه فیلم داستانی خوب درست کنید؟! و حتما هم دوست دارید که کارهاتون رو به دیگران نشون بدید و طرفدارایی رو برای خودت
ساده‌دیل وچهیته ساده‌دیل وچه که خۊجیری اینی سر مچه جی وأرس، خۊ ایجباری دؤران ٚ مئن جمعی مئن گیر دکته بؤ که میزان بسته به شرایط دگردس! یه رۊزان که ساده‌دیل وچه نیاز دأشت خؤنه بؤشۊن چۊن اینی اقامت هلأ پۊرآنؤبؤ بؤ، اینء مرخصی ندأن ؤ جمع بؤگۊتن ایندر مرخصی شؤؤن اقامتی هیسه. هرکی وی اقامت ویشتر بؤبۊن، هۊن شۊنه. رۊزان بؤشؤ ؤ بؤشؤ ؤ ساده‌دیل وچه اقامت پۊرآبؤ. اۊ رۊز جمع که نیاز دأشت مرخصی بؤشۊن، ساده‌دیل وچهء بؤگۊتن ایندر مرخصی شؤؤن رفاقتی هیسه.
اگر یک سرچ ابتدایی در گوگل انجام دهید با مطالبی مواجه می شوید که شروع و راه اندازی یک کسب و کار خصوصا اینترنتی بسیار ساده و ابتدایی و بی هزینه و ... است.
آیا واقعا اینطور است و راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی اینقدرها ساده است؟

قصد دارم در این مطلب کمی از جنبه های غیر ساده این فعالیت برایتان بنویسم
ادامه مطلب

ساده که می شوی،همه چیز خوب می شود!
خودت...غمت...مشکلت...حرف هایت...آدم های اطرافت...حتی دشمنت!
یک آدم ساده که باشی،برایت فرقی نمی کند که تجمّل چیست؛که قیمت تویوتا لندکروز چند است؛بنز آخرین مدل، چند ایربگ دارد...
مهم نیستنیاوران کجاست؛شریعتی و پاسداران و فرشته و الهیه

ادامه مطلب

حقایق و دانستنی های علمی جالبمطالعه دانستنی های علمی سبب می شود که اطلاعات عمومی بالا برود و با حقایق جالبی آشنا شوید . این مطلب از سرگرمی نمناک را از دست ندهید تا با جالب ترین حقایق علمی آشنا گردید.دانستنی های علمی
دانستنی های علمی و جالب1.آیا می دانید قدیمی ترین بنا در شمال توکیو 50 هزار سال قدمت دارد.
2.آیا می دانید همه سیاره های منظومه شمسی از غرب به شرق دور محور خود میچرخند اما سیاره ناهید از شرق به غرب میچرخد.
سیاره های منظومه شمسی

ا
قیمت میلگرد ساده نیز مانند مدل آجدار آن بسته به شرکت تولید کننده و ضخامت آن دارد. قیمت میلگرد ساده نسبت به آجدار پایین تر است زیرا این نوع میلگرد از نوع فولاد A1 می باشد. موارد استفاده این نوع میلگرد در جوشکاری و خم کاری استفاده می شود.  دیگر موارد تعیین قیمت میلگرد ساده  قطر آن  است که از سایز  8 تا 10 میلی متر در بازار موجود است.

نکاتی جالب برای طراحی پوستر تبلیغاتی
پوسترچیست؟
پوستر یک رسانه بصری ساده است که با اطلاعات ضروری که در مورد یک محصول ارائه می کند با بیان رویدادها در موضوعات مختلف که معمولا برای نمایش بصورت عمودی طراحی می شود با مخاطب ارتباط موثری برقرار می نماید و باید ابعادش به گونه ای باشد که 
ادامه مطلب
بسم الله الرحمن الرحیم
برام جالب بود که اکثر افراد معترض به حجاب اجباری اقایون بودند!
مثل اینکه حجاب خانمها به مذاقشون خوش نمیاد :)
.
دوم اینکه بیحجابا داد میزدن:
حجاب اجباری نباشه!
جالب نیست؟
.
سوم
چرا حرف میزنن همه باید گوش کنن 
ولی وقتی نوبت ما میرسه باید گوش ها کر بشه؟
قربونت منطقشون :)
.
آدم های ساده را دوست دارمهمان ها که بدی هیچکس را باور ندارندهمان ها که برای همه لبخند دارندهمان ها که همیشه هستند،برای همه هستندآدم های ساده راباید مثل یک تابلوی نقاشیساعتها تماشا کردعمرشان کوتاه استبسکه هر که از راه می رسدیا ازشان سوء استفاده میکند یازمینشان میزندیا درس ساده نبودن بهشان میدهدآدم های ساده را دوست دارمبوی ناب "آدم" میدهندساده که میشویهمه چیز خوب استخودتغمتمشکلتغصه اتهوای شهرتآدم های اطرافتحتی دشمنتیک آدم ساده که باشیبر
جالبه که همون روزی که من داشتم به آخرین پیامم نگاه می‌کردم پی‌ام بده هنوزم نمیخوای حرف بزنی؟و جالب‌تر اینکه واقعا برام فرقی نداشت. جالب بود که اون اعتماد به نفسی که قبلا برام جذاب بود الان روی اعصابم بود. فروتن بودن چیزی ازتون کم نمیکنه بچه‌ها.فروتن و متواضع باشیم.پیمان پیمان، فروتن باش الاغ.
در این پست قصد دارم چندتا وبلاگ خوب برای شما دوستانم معرفی کنم. در کل اینترنت وبلاگ های بسیاری وجود داره و هر روزه هزاران صفحه حاوی اطلاعات و مطالب گوناگون تولید می شود. برخی از آن ها مفید و برخی دیگر به مانند چرک نویسی بیش نیستند.
هر یک از افراد با توجه به سلیقه و نیازهای روزمره خود، صفحه اینستاگرام، وبسایت و یا وبلاگی رو دنبال می کند که جالب توجه او است.
در ادامه چند وبلاگ جالب برای شما دوستان انتخاب کردم:
ادامه مطلب
دانلود کتاب آناتومی به زبان ساده نیکروش    

دانلود فایل

اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنیدنتایج وب
دانلود رایگان کتاب آناتومی به زبان ساده دکتر نیکروش :: ...pdfketab2.blog.ir › دانلود-رایگان-کتاب-آناتومی-به-زبان-ساده-دکتر-...برای دانلود کتاب آناتومی به زبان ساده دکتر نیکروش روی دانلود فایل کلیک و فایل را دانلود کنید دانلود فایل ...
محمدرضا نیک‌روش - پایگاه دانلود رایگان کتاب | دانلود کتابwww.takbook.com › book › محمدرضا-نیک‌روش۱ د
کتاب آناتومی به زبان ساده دکتر نیکروش    

دانلود فایل

اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنیدنتایج وب
دانلود رایگان کتاب آناتومی به زبان ساده دکتر نیکروش :: ...pdfketab2.blog.ir › دانلود-رایگان-کتاب-آناتومی-به-زبان-ساده-دکتر-...برای دانلود کتاب آناتومی به زبان ساده دکتر نیکروش روی دانلود فایل کلیک و فایل را دانلود کنید دانلود فایل ...
محمدرضا نیک‌روش - پایگاه دانلود رایگان کتاب | دانلود کتابwww.takbook.com › book › محمدرضا-نیک‌روش۱
 دانستنی جالب و کوتاه که با خواندن آنها بدون شک می گویید : نه بابا !!!!!
دانستنی های عجیب اما واقعی
تا به امروز تنها 0.001٪ از موجودات جهان مورد مطالعه قرار گرفته اند یعنی این جهان هنوز اسرار پنهان زیادی دارد و شاید به همین دلیل است که هیچ شخص زنده ای نمی تواند همه چیز را درباره ی این سیاره بداند. 
ادامه مطلب
سلام
دوسال پیوسته تو بیان فعالیت داشتم ..چند نکته بهش رسیدم
خوب خیلی هم دقت کردم چندتا راهکار هم پیش گرفتم به این نتیجه رسیدم..
لطفا بهشون فکر کنید تا بعدا در موردش بحث کنیم...
اکثر موضوعات تو بیان می شوند و بیشتر طرفدار دارند...
چند موضوع که همه جا طرفدار خودش همیشه داشته...
1_مثل موضوعات سیاسی بیشتر بین آقایون کل کل باهام دارند..2_بحث ازدواج و گاها معیارهای ...
3_مسابقه جالب...
4_چالش ها گاها برگزار میشه
5_خاطرات جالب...
6_مشکل خاص تا یه زمان
7_عدد وارقام
آدم های ساده را دوست دارم
همان ها که بدی هیچکس را باور ندارند
همان ها که برای همه لبخند دارند
همان ها که همیشه هستند ، برای همه هستند
آدمهای ساده را باید مثل یک تابلوی نقاشی ساعتها تماشا کرد
عمرشان کوتاه است بس که هر کسی از راه می رسد یا ازشان سو استفاده می کند یا زمینشان میزند یا درس ساده نبودن بهشان می دهد
آدم های ساده را دوست دارم چون بوی ناب “آدم” میدهند !
توی حدود یک ماه گذشته تو چیز خیلی جالب توی زندگیم اتفاق افتاد
یکی اشنایی با مثلث کارپمن بود که قشنگ زندگیم رو متحول کرده
بعد شخصی، اجتماعی، سیاسی و ...

ترجیحا توصیه میکنم یه مطالعه در موردش بکنید
بی نظیر کارآمد و مهم هست و کلی نمونه های موفق ازش در ایران و جهان وجود داره

یکی هم بحث یادداشت کارهام بوده که بلاخره بعد از سالها به درستی پیاده سازی شد و داره جواب میده
با ساده کردن کار، و کاهش ابزارهای مورد نیاز به Keep Note (یه ابزار ساده یادداشت برد
توی حدود یک ماه گذشته تو چیز خیلی جالب توی زندگیم اتفاق افتاد
یکی اشنایی با مثلث کارپمن بود که قشنگ زندگیم رو متحول کرده
بعد شخصی، اجتماعی، سیاسی و ...

ترجیحا توصیه میکنم یه مطالعه در موردش بکنید
بی نظیر کارآمد و مهم هست و کلی نمونه های موفق ازش در ایران و جهان وجود داره

یکی هم بحث یادداشت کارهام بوده که بلاخره بعد از سالها به درستی پیاده سازی شد و داره جواب میده
با ساده کردن کار، و کاهش ابزارهای مورد نیاز به Keep Note (یه ابزار ساده یادداشت برد
حدود هفتاد درصد مراجعین به وبلاگ این حقیر، از طریق گوگل کردن عبارت "پول رنگ ریش روحانی" یا "هزینه رنگ ریش روحانی" و موارد مشابه وارد اینجا می شوند.
جالب است، اکثر مخاطبین من کسانی هستند که برایشان جالب است بدانند یک روحانی چقدر برای رنگ ریش خود هزینه می کند ؟ برای این مخاطبی در تور من افتاده به نظر شما چکار باید بکنم ؟
از طرف دیگر پاسخ نهادهای امنیتی و دولتی را چه بگویم که به اعتبار رنگ ریش رئیسشان برای خودم اعتبار خریده ام ؟!
جالب تر آن است که
آدمی چه بی‌واسطه درد می‌کشد. آدمی در حضورِ تمام کسانش چه بی‌واسطه تنهاست. آدمی چه غریبانه فهم‌ناشده می‌میرد؛ آدمی چه ساده خطی روایت می‌شود، چه ساده نقطه‌ای در انتهای هیکلش می‌گذارند، چه ساده تمام می‌شود.
خطاب من به شماست؛ که دیگر نمی‌خواهم ببینمتان. و حتی بیشتر کلمه‌ای ندارم که برایتان بگویم. به تمام شما که زیستن در میانتان تصنع نامربوطی بود که یک عمر، ساده‌لوحانه مشغول خلقش بودم. به تمام شما، بدون استثنا، به تمام شما که من را می‌ش
نظر خودم در مورد این کتاب
نویسنده این کتاب در مورد زندگی شخصی خودش نوشته.در مورد مشکلات هایی که تا الان لمس کرده و همچنین درس ها و تجربه هایی که تا الان ان ها را درک کرده به زبان ساده و روان و سلیس بازگو کرده. همچنین فرد خیلی موفقی بوده تو زندگیش. و اعتقاد به این داره که هر شخص خودش باید قهرمان زندگی خودش باشد.و موضوع جالب دیگری که من تو خوندن این کتاب فهمیدم این بود که این خانم تو لس انجلس زندگی می کرد. بیشتر عادت و رفتارهایی که داشت مثل زنان  خا
سلام
من عباس هستم خیلی از من میپرسن که آیا خرید تخت باکس ساده به صرفه است یانه؟
امروز تصمیم گرفتم در این مقاله جواب این سوال را بدم.
با وجود این گرانی های تخت خواب ها باعث شده تخت باکس ها بسیار بین مردم محبوب شوند . تخت باکس ها در دو نوع باکس ساده و باکس جکدار هستند . تخت باکس از نظر قیمتی نسبت به تخت خواب بسیار با صرفه تر است و میتوانید تخت باکس ساده را از فروشگاه اینترنتی تشک خریداری کنید
روند 7. بازیگوش شوید با آموزش طراحی لوگو در ادامه آشنا خواهید شد ...طراحی لوگوی بازی های اسپلای بازیگوش در عناصر Envatoطراحی لوگوی بازی های اسپلای بازیگوش در عناصر Envatoبازیگوش با طرح های آرم خود همیشه با مخاطب هدف خود امتیاز کسب می کنید. اگرچه یک آرم بازیگوش برای کسب و کارهایی که کودکان را هدف قرار می دهند ، یک ظاهر آشکار است ، به این معنی نیست که آنها تنها مشاغلی هستند که می توانند از اضافه کردن پیچ های بازیگوش به طراحی آرم آنها سود ببرند.
بازیگو
64 دعوت نامه جالب و هالووین برای جشن های شبح وار شما در آموزش ایلوستریتور مقدماتیتوسط Melody Nieves9 اوت 2019 طول: زبانهای زبانی:هالووین Adobe PhotoshopAdobe Illustrator طراح طراحی چاپگرها نمونه هاتقریبا هالووین است! آن زمان خاص سال که فروشگاه قفسه های خود را با آب نبات بسته بندی می کند و همه ما به عنوان ارواح مورد علاقه خود لباس می پوشیم.
و چه راهی بهتر برای جشن گرفتن هیولا ها و افسانه های مورد علاقه ما و سپس با مجموعه ای شبح وار از دعوت ها و پروازهای هالووین که فقط
وای امروز که کوه رفته بودم، پاهام داشت می‌لرزید. جدّی داشت می‌لرزید. :)) نمی‌دونم بیش‌تر از ترس بود یا پاهام بی‌جون شده بود. جالب بود واقعا.
یاد یه باری افتادم که برای اولین بار دندونام داشت می‌خورد به هم از سرما. و اون باری که از تعجب دهنم ناخودآگاه باز شد. موقعیت‌هاشون رو یادم نیست ولی یادمه برام جالب بود؛ این که اتفاق‌هایی که فکر می‌کردم صرفا اغراق شده‌ن واقعا اتفاق می‌افتن. 
وای امروز که کوه رفته بودم، پاهام داشت می‌لرزید. جدّی داشت می‌لرزید. :)) نمی‌دونم از ترس بود یا پاهام بی‌جون شده بود. جالب بود واقعا.
یاد یه باری افتادم که برای اولین بار دندونام داشت می‌خورد به هم از سرما. و اون باری که از تعجب دهنم ناخودآگاه باز شد. موقعیت‌هاشون رو یادم نیست ولی یادمه برام جالب بود؛ این که اتفاق‌هایی که فکر می‌کردم صرفا اغراق شده‌ن واقعا اتفاق می‌افتن. 
نصیحت های جالب گنجشک به مرد دمشی
حکایت 3 پند گنجشک
حکایت
کرده اند که مردى در بازار دمشق، گنجشکى زیبا، به یک درهم خرید تا به
منزل آورد و فرزندانش با آن بازى کنند. در بین راه، گنجشک به سخن آمد و به
مرد گفت:« در من سودی براى تو نیست. درصورتی که مرا ازاد کنى، تو را سه
پند مى گویم که هر یک، مانند گنجى است. دو پند را وقتى در دست تو اسیرم مى
گویم و نصیحت سوم را، وقتى آزادم کردى و بر شاخ درختى نشستم، مى گویم.
مرد با خود اندیشید که سه پند از پرنده اى که
نصیحت های جالب گنجشک به مرد دمشی
حکایت 3 پند گنجشک
حکایت
کرده اند که مردى در بازار دمشق، گنجشکى زیبا، به یک درهم خرید تا به
منزل آورد و فرزندانش با آن بازى کنند. در بین راه، گنجشک به سخن آمد و به
مرد گفت:« در من سودی براى تو نیست. درصورتی که مرا ازاد کنى، تو را سه
پند مى گویم که هر یک، مانند گنجى است. دو پند را وقتى در دست تو اسیرم مى
گویم و نصیحت سوم را، وقتى آزادم کردى و بر شاخ درختى نشستم، مى گویم.
مرد با خود اندیشید که سه پند از پرنده اى که

برای عکاسی با موبایل ای عکاسی با گوشی‌ های هوشمندتان ابتدا باید همان موارد الزامی در عکاسی را رعایت کنید، یعنی دید عالی برای به تصویر کشیدن ایده‌ها، نورپردازی و درک عمیق از عکاسی. اما ترفندهایی وجود دارند که می‌توانند عکس‌های شما را از عکس‌های ساده و گاهی بد به عکس‌هایی عالی و جالب بدل کنند. در ادامه با ترفندها و تکنیک‌های ساده‌ی عکاسی با موبایل، همراه ما باشید.

ادامه مطلب
ترکیبهای فعل be در زمان حال ساده
فعل be (به معنی بودن) یکی از پرکاربردترین افعال در زبان انگیسی می باشد. در این درس زمان حال ساده این فعل را بصورت am/is/are ملاحظه می نمایید:
I am a teacher.You are students.He is Ali.She is Mary.It is a robat.We are in different classes.They are in the same class.
ترکیبهای سوالی be در زمان حال سادهجهت بیان جملات پرسشی با فعل be در زمان حال ساده کافیست جای فعل be و فاعل را با هم عوض نماییم.
(در این حالت معمولا I به you و you به I/we تبدیل می شود.) مثال :
Are you a teacher?Are we students?Is he Ali?Is she Mary?Is
نکات جالب درباره تیم ملی و لیست ویلموتس
اسامی بازیکنان دعوت شده به تیم ملی فوتبال حاوی نکات جالب توجهی است.

به گزارش مشرق، اسامی بازیکنان دعوت شده به تیم ملی برای بازی با تیم ملی هنگ کنگ در چارچوب مرحله دوم انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر از سوی کادرفنی تیم ملی اعلام شد و بازیکنان دعوت شده یک جلسه تمرینی را هم پشت سر گذاشته‌اند.
ادامه مطلب
گاهی وقت ها نیاز داریم تا معنی یک کلمه و یا تعریف یک چیزی رو در منابع انگلیسی ببینیم ؛ اما چون انگلیسیمون خوب نیست ، نمیتونیم مطلب رو به طور کامل درک کنیم ! اما چاره چیه؟
با اضافه کردن کلمه eli5 به اول عبارتی که میخواید سرچ کنید ، میتونید منابعی رو پیدا کنید که عبارت مورد نظر شما رو خیلی ساده توضیح دادن ؛ جالبه که بدونید خود کلمه eli5 ، مخفف عبارت " explain like i'm five " هست که معنیش میشه : " جوری توضیح بده که انگار من یه بچه پنج ساله ام "
برای مثال : eli5 bitcoin ؛ با
کارهای عادی هست که همیشه طوری انجام می دهیم که بار اول آموخته ایم و هیچ وقت به این فکر نمی کنیم که همین کارها را با استفاده از خلاقیتمان می توانیم چقدر ساده تر انجام دهیم. درست مانند هر چیز دیگری. کافیست به انجام کارها از زاویه ای دیگر نگاه کنیم.امروز می خواهم ترفندهای آشپزی را به شما آموزش دهم که با انجامشان می توانید زندگی را برای خود ساده تر کنید.
۱- چگونه سوپی که شور شده را نجات دهیم؟ 

ادامه مطلب
تصاویر سفارشی سایتی که جالب ترین تصاویر را در اختیار شما قرار می دهد. این چندرسانه ای برای ایجاد عکس های جالب و دوستانه عالی است. هنرمندان حرفه ای قادر به ساخت تصاویر شخصی و برند مناسب هستند. این همان چیزی است که هر سال مارک ها می خواهند در شلوغ ترین بازارها انجام دهند. …The post طراحی وب در سال 2018 چگونه خواهد بود؟ appeared first on باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب.
via باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب https://ift.tt/2zldcuS
مشاهده مطلب در کانال
میلگرد ساده در صنایع حفاظ و فلزات
میلگرد ساده در صنایع فلزی مختلفی استفاده می شود یکی از آنها صنایع حفاظ در کشور می باشد حفاظ شاخ گوزنی یکی از پر فروش ترین حفاظ های موجود در بازار می باشد که از میلگرد ساده ساخته شده است.
لازم به ذکر است برای استعلام از قیمت میلگرد ساده یا آجدار، تیر آهن و پروفیل می توانید با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید و در بهترین حالت و سریع ترین حالت ممکن کالایه سفارش داده شده به شرکت آهن ایرانیان را تهیه کنید.
میلگرد س
ای کاش من هم روبیکا داشتم
ستاره هفت هشتاد هر چه زدم روبیکا به گوشی ساده ی من راهی پیدا نکرد
ای کاش من هم ایران ایران می خواندم و گوشی ام یک گوشی ساده سیب گاز زده بود
گوشی سیب گاز نزده برای خوبان
یادش بخیر امام صادق لباس رویش جنس خوب بو د و از زیر لباس خشن و سخت می پوشید
اما امروز لباس ساده می پوشند و در باطن آن کار دیگر می کنند
فرض کنید میخواهیم یک کیک تولد عالی درست کنیم، اگر بتوانیم یک کیک ساده و اسفنجی را خوب بپزیم، تقریبا نصفه بیشتر راه را رفته ایم. کلا پایه اکثر کیک هایی که حرفه ای درست و تزیین شده اند، یک کیک ساده اسفنجی است. شاید تکراری باشد ولی دوباره طرز تهیه آن را مرور می‌کنیم.
ادامه مطلب
تفاوت بلکا ابریشم و بلکا ساده
بلکا ابریشم vs بلکا ساده 
بلکا در دو نوع است ابریشمی و ساده 
بلکا ابریشمی از نخ های ابریشم مصنوعی ساخته می شود که همان الیاف های ابریشم رنگین در رنگ های متقاوت و تنوع بالا می باشد که می تواند در سطح بالا دما و برودت را در خود نگهدارد و خیلی دیر نیاز به بازسازی دارد و مقاومت بسیار طولانی دارد
و اما بلکای ساده که در تمامی رنگ ها که خیلی متفاوتند و با الیاف های مختلف تزئین میکنند 
با ما تماس بگیرید : ۰۹۱۲۶۸۰۵۵۱۲ اسدی
پا پیش می‌ذارم برای شناخت آدما و جالب به نظر میان اما هر کدومشون چیزی از خودشون نشون می‌دن که باعث می‌شه بکشم عقب.چیزی که هیچ‌جوره قابل چشم‌پوشی نیست و این غمگینم می‌کنه.و واقعاً کو اون شور و اشتیاق برای شناخت آدما؟ و کو اون تصورات مثبتی که واقعی می‌شد؟هیچ آدمی نیست که بعد حرف زدن باهاش بگم دتس ایت.همینه.نهایتاً این مدلی می‌شم که خب اوکی کیوت و جالب به‌ نظر میاد بذار باشه.کجان آدمای جالبی که بودن باهاشون و حرف زدن باهاشون باعث شفافیت رو
نکته جالب حرفش وقتی بود ک خواست ب پلیس حرفشو بزنه اول گفت ی اوستا داشتم بعد حرفشو قطع کرد گف راستش من اصلا هیچ اوستایى نداشتم .و همیشه وقتی میخواستم ی حرف حساب بزنم میچسبوندمش ب ی اوستا ک مردم حرفمو بهتر تحویل بگیرن و در نتیجه این حرف های قشنگی ک از قول استاها میزد همه گفته های خودش بود  
ی همچین کاری الان داره انجام میشه از قول امثال حسین پناهى ها زیاد جمله گنده تحویل مردم میدن ک البته بدم نی 
قبول دارید که اگر در خانه‌داری، کمی خلاقیت به خرج بدهید، نتایج جالب و مفیدی حاصل می‌شود؟ مثلا استفاده از قالب‌های یخ برای مصارف گوناگون می‌تواند، یکی از همین نتایج باشد. به‌جای اینکه به قالب‌ها فقط به چشم قالبی برای درست کردن یخ نگاه کنید، از آنها برای درست کردن خوراکی‌های خوشمزه با ترکیبات جالب یخ و مواد دیگر بهره ببرید. مثلا نگاهی به درون یخچال بیندازید و ببینید که چه چیزهایی دارید و ترکیب کدام‌یک با یخ می‌تواند یک ترکیب جالب و خلا
ترابزون شهری جالب در ترکیه است که به تازگی برای سفر در بین ایرانی ها محبوب شده، من تور ترابزون رو خریدم و امیدوارم شهر جالبی برای سفر باشه من دی ماه راهی این شهر می شم لطفا اگر شما به ترابزون رفتید منو راهنمایی کنید البته به مطلب جالب خوندم که اطلاعات خوبی بهم داد و البته اطلاعاتم در همین حده الان مطلبش این بود: معرفی ترابزون
لطفا راهنماییم کنید.
جالب است بدانید خواب بیش از ۹ ساعت خطر حمله قلبی را ۳۴ درصد افزایش می‌دهد و سبب بالا رفتن سطح قند خون می‌شود.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
جالب است بدانید خواب بیش از ۹ ساعت خطر حمله قلبی را ۳۴ درصد افزایش می‌دهد و سبب بالا رفتن سطح قند خون می‌شود. در این گزارش جدیدترین دانستنی‌های روز پزشکی که هر روز با آن سر و کار دارید،‌ را دنبال می‌کنیم.

ادامه مطلب
حتی ساده ترین نوع این گیاه هم عجیب و جالب است. این گونه در سال 2009 کشف شده و گوشتخوار است. اعتقاد بر این است که این گیاه بزرگترین گیاه گوشتخوار شناخته شده در جهان می باشد و قادر به هضم موش صحرایی نیز است. دانشمندان آن را در کوه فیلیپین یافته اند.
منبع: ترسناک ترین گیاهان دنیا
در حال دیکته کردن زندگی بر مغز ها، اهداف و ارزش ها. دیکته می کند جامعه بر ما، زیبایی را. می دانی، این ضمیر جمعیِ لعنتی مشترکِ ناشی از جبر انسانی. می دانی، این هورمون های لعنتی را؟ قلبم، خاطراتم یا ک زخم هایم ک هنوز نگه داشته اند مرا اینجا. می دانی، فکر به خدا و علت وجود مسئله ی بزرگی ـست و می ارزد ک به پایش بگذاری تمام عمرت را، اما ساده می توان گفت ک بر شکم گشنه فلسفه بافیدن جالب نیست. و این تمثیلی ـست بر من، ک چقدر راحت بر خلاف تو گذر می کنم از این
نمی‌دونم؛ ولی از اون‌هایی که با هایلایتر زرد رنگ توی ذهنم پر رنگ شده‌ن، همیشه اول از همه این میاد توی ذهنم که یه شب بهم گفت دوستش بهش گفته النا خیلی دید ساده و خاصی داره. همین. و من به «همین» مدت‎ها فکر کردم و دیدم آدم‌هایی که ازشون خوشم میاد یا چیزهایی که بهشون علاقه دارم، همه ساده و خاصن. یک جایی خونده بودم که موراکامی کتاب‌هاش رو به زبان انگلیسی می‌نوشت و بعد ترجمه‌شون می‌کرد به ژاپنی، چون زبان انگلیسیش اون‌قدر قوی نبود و با این کار م
#ارسالی_همراهان
اتفاق جالب ...
کاظمین کسی که تفتیش میکرد 
عکس شهید مهدی رو دید شناخت 
عرب بود و از نُجبا حشد الشعبی 
گفت: 
هذة سماحة شهید الطریق الهدم الاسرائیل ؟ این عکس شهید راه نابودی اسرائیل است؟
گفتم: 
نعم تعرفه؟ بله میشناسیش؟
گفت: 
نعم و عکسش رو بوس کرد 
جمعیت فشار آورد رفتیم تو 
دیگه ندیدمش ...
خاطره سال ۹۷
شهید راه نابودی اسراییل
شهید محمد مهدی لطفی نیاسر
اطلاعات زیادی را می‌توان از ضمیر ناخوآگاه انسان کسب کرد. این اطلاعات حقایقی جالب و باورنکردنی را راجع به شخصیت هر فرد آشکار می‌کند. روانشناسان طی تحقیقی پی برده‌اند که ضمیر ناخودآگاه انسان مرجع تمام خاطرات، ترس‌ها، آرزو‌ها و اطلاعاتی است که انسان از کودکی تا بزرگسالی کسب کرده است. در واقع هرچیزی که ما دانسته یا ندانسته در پیرامون خود حس می‌کنیم به نوعی در ضمیر ناخودآگاه ما ثبت می‌شود. آزمون‌های متعددی برای پی بردن به شخصیت افراد با تو
میلگرد ساده در صنایع حفاظ و فلزات
میلگرد ساده در صنایع فلزی مختلفی استفاده می شود یکی از آنها صنایع حفاظ در کشور می باشد حفاظ شاخ گوزنی یکی از پر فروش ترین حفاظ های موجود در بازار می باشد که از میلگرد ساده ساخته شده است.
لازم به ذکر است برای استعلام از قیمت میلگرد ساده یا آجدار، تیر آهن و پروفیل می توانید با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید و در بهترین حالت و سریع ترین حالت ممکن کالایه سفارش داده شده به شرکت آهن ایرانیان را تهیه کنید.
میلگرد س
این پست را به بهانه ی فیلم سینمایی که روز گذشته تماشا کردم می نویسم.
آگاتا و حقیقت قتل
و اما ماجرا، آگاتا کریستی در طول زندگی خود که یک نویسنده موفق بوده است دچار مشکلاتی هم بوده. از جمله مشکلاتی که با همسر اولش داشته.
گویا این خانم نویسنده در برهه ای از زمان 11 روز غیب می شود و هیچ فردی تا به الان نمی داند در طی این 11 روز کجا بوده.
این فیلم یک ماجرای تخیلی از حضور این نویسنده در حل معمای قتل دختر خوانده ی فلورانس نایتینگل (پرستار مشهور) است. 
...
ما
سلام

چون دیدم همه تو خونه گیر کردن، حس کردم شاید بهتر باشه یه بار یه مدل ساده مدیتیشن رو که راجت میشه انجام داد رو معرفی کنم. اگه نمیتونید بیرون برید و امتحانش نکردید میتونید روزی 3-4 بار هر دفعه 5-10 دقیقه امتحان کنید حتی.
یعنی لازم نیست خیلی زیاد انجام بدیدا، ولی این روزا که احتمالا کار زیادی نمیشه کرد، یکم سفر به درون میتونه جالب باشه و وقت پر کن.
اولش ممکنه خسته کننده باشه ولی کم کم جذاب میشه. 
راستی تو ویدئو یادم رفت اگه سردتون میشه یه ملا
امروز به یه جمله ای از ژان لکان برخوردم که خیلی برام جالب شد
                 من تنها از یک سمت میبینم اما از تمام جهات دیده میشوم
خیلی جالب بود داشتم فک میکردم  چقدر درسته و گاهی چقدر حواسمون باشه به همه ی وجه هامون....نه برای این که بقیه چه فکری راجع بهمون میکنن...که برای رشد و یادگیری و تغییر..... گاهی باید خودمونو از بیرون نگاه کنیم تا بهتر بتونیم نقاط ضعف و قوتمون رو بشناسیم و درستش کنیم...
کاش این حرفا فقط حرف نمونه ادامه داشته باشه این روزای خوب
چن تا از آهنگاشو برام فرستاده بود. وقت نکرده بودم گوش بدم.الان که بازش کردم فضای موسیقیش جالب بود. کلا موسیقی به کنار، حرفای جالبی زده بود. ینی حداقل جای فکر کردن داشت. یا اگر هم خودش حرف عمیقی نزد جرقه‌ی یک سری فکر هارو توی ذهن من زد.
نمیخوام خیلی در موردش بنویسم چون هیچ تضمینی نیست که بعدا هم به آهنگاش گوش بدم ولی حداقل این برای من جالب بود:
تا وقتی ضعیف هستی مظلوم واقع میشی، وقتی قدرت داشته باشی ظالم خواهی شد. حالا این که این قاعده چقدر با اید
عاقا امروز  داشتم توی پست های پیش نویس شده سالها قبلم توی همین وبلاگ میگشتم اون روزا که  هنوز اینستا نرفته بودم یه عالمه پست پیش نویس شده قدیمی دارم برای سالهای نود و چهار و پنج که بعد از ترک وبلاگ هیچ وقت ثبت نشد بین اون پستا این دست نوشتم رو پیدا کردم خیلی خوشم اومد نمیدونم کی این رو نوشتم ولی خب جالب بود برام تصمیم گرفتم امروز انتشارش بدم 

من برایت یک غزل گفتم 
یک غزل ساده 
یک غزل بی ادعا 
یک غزل از جنس شبهای بلند بی تو در آوار سرد آرزو هایم
سلام. به گیگ هک خوش اومدید. امروز میخوایم در مورد بلاگفا حرف بزنیم. اسمی نام آشنا که تقریبا همه یه وبلاگ باهاش ساختیم.
خوب این سیستم با اینکه خیلی طرفدار داره یکسری عیب های بزرگ هم داره.
سیستم بیش از حد ساده
سیستم ساده ی بلاگفا خیلی معروفش کرده ولی باید بگم این سیستم بیش از حد ساده هستش . دقیقا مثل بلاگ اسکای. من خودم یه وبلاگ توی بلاگفا داشتم اما ولش کردم و اومدم اینور.
درآمد ممنوع
سیستم بلاگفا طوریه که هرکسی که بخواد کسب درامد بکنه جلوش گرفته
نظر خودم در مورد این کتاب
نویسنده این کتاب در مورد زندگی شخصی خودش نوشته.در مورد مشکلات هایی که تا الان لمس کرده و همچنین درس ها و تجربه هایی که تا الان ان ها را درک کرده به زبان ساده و روان و سلیس بازگو کرده. همچنین فرد خیلی موفقی بوده تو زندگیش. و اعتقاد به این داره که هر شخص خودش باید قهرمان زندگی خودش باشد.و موضوع جالب دیگری که من تو خوندن این کتاب فهمیدم این بود که این خانم تو لس انجلس زندگی می کرد. بیشتر عادت و رفتارهایی که داشت مثل زنان  خا
خیلی ساده ست احتمالا کسانی که اینجا رو می خونن استادن ولی سه دفه بنظرم جالب تر از پیش شد این مسائل، خلیفه ی خدا روی زمین یعنی مثلا مادر میشی، میشی نماینده ی خدا برای محبت کردن و مراقبت از یک بنده ی خدا. خود خدا نمی تونست این بنده رو در مهر پرورش بده؟ می تونست، منتهی بنا به حکمت بزرگی امانت دست بنده ی دیگه ش داد، لنبلوکم ایکم احسن عملا...
پدرمیشی، شوهر میشی، میشی نماینده ی خدا برای جاری شدن صفت رزاق خدا، خدا می تونه همه بنده هاشو بی منت شما سیر و س
تصاویر سفارشیسایتی که جالب ترین تصاویر را در اختیار شما قرار می دهد. این چندرسانه ای برای ایجاد عکس های جالب و دوستانه عالی است. هنرمندان حرفه ای قادر به ساخت تصاویر شخصی و برند مناسب هستند. این همان چیزی است که هر سال مارک ها می خواهند در شلوغ ترین بازارها انجام دهند.این نوع روند برای مشاغل شاد و پرانرژی بهترین است ، اما همچنین می تواند به مارک های جدی و درست کمک کند که معمولاً در دسترس مشتریان قرار بگیرند. صرف نظر از هویت برند شما ، مطمئناً ی
عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی در توئیتی نوشت: نماینده مجلس ایران با
تعصب پرچم ایران را که در ردیف دوم بود و دیده نمیشد به ردیف اول آورد و
پرچم اسرائیل را که در ردیف جلو بود با مهارت و سرعت به ردیف دوم فرستاد.
ادامه مطلب
تزیین پریز برق
امیدواریم از این مطلب سایت علم سرا لذت ببرید.در دنیای مدرن امروز، برای تزیینات و دکوراسیون منزل از مدل ها و طرح های خلاقانه زیادی بهره می گیرند و به
نوعی تمامی اجزای تشکیل دهنده ساختمان شامل، ستون ها، دیوار، راه پله،
سقف، پنجره و غیره، حتی کلید و پریز برق را با استفاده از ایده های جذاب و جالب تزیین می نمایند. از این رو در ادامه به ارائه مدل های خلاقیت روی پریز برق می پردازیم.
تزیین پریز برق با مقوا
خلاقیت روی پریز و کلید برق
خل
تزیین پریز برق
امیدواریم از این مطلب سایت علم سرا لذت ببرید.در دنیای مدرن امروز، برای تزیینات و دکوراسیون منزل از مدل ها و طرح های خلاقانه زیادی بهره می گیرند و به
سقف، پنجره و غیره، حتی کلید و پریز برق را با استفاده از ایده های جذاب و جالب تزیین می نمایند. از این رو در ادامه به ارائه مدل های خلاقیت روی پریز برق می پردازیم.
تزیین پریز برق با مقوا
خل
تزیین پریز برق
تزیین پریز برق با مقوا
خل
تزیین پریز برق
تزیین پریز برق با مقوا
خل
سلام
اول این که سال نو مبارک. سال خوبی برای همه امیدوارم باشه.

دوم این که سر ta این آزمایشگاه الکترونیکه بودم. یادتون باشه استادش یکم جالب بود. قضیه روز عدد پی و....
این دفعه یه توییت یا پست فیسبوک از یکی نشون داد. گفت این بابا خیلی چرت و پرت میگه. میگه دولت رو کوچیک تر کنیم کیفیت زندگی و کیفیت بهداشت بهتر میشه. فکر کردم از همین بحث سیاسی های معموله و باهاش موافقت کردم که توضیح نده. 
ولی
بحت سیاسی 100 من یه غاز نبود
برام یه اکسل باز کرد توش چند تا گرا
عجیب است که نمی توان با ساده ترین شکل ممکن با انسان ها سخن گفت.

× چرا بعضی آهنگ قدیمی ها اینقدر خوبن : 
تا زدم یک جرعه می از چشم مستت 
تا گرفتم جام مدهوشی ز دستت
شد زمین مست 
آسمان مست 
بلبلان نغمه خوان مست
باغ مست و باغبان مست
کتاب وقتی رفتم و اینفلوئنسر تموم شد. وقتی رفتم جالب بود اما غمگین. به هرحال تونستم زود تمومش کنم. اینفلوئنسر نکات خوبی داشت اما نه خییییلی خوب و فکر کنم بیشتر به درد خارجی ها میخورد. دیگه اینکه کتاب خانه که در آن بزرگ شدیم رو شروع کردم توی فیدیبو که خیلی بده. الان صفحه ۲۰۰ هستم، خب توی الکترونیکی بیشتره صفحه هاش. اما اصلا لذت نمیبرم ازش و به زور دارم میخونم. نمیدونم امیدوارم تمومش کنم. روان درمانی اگزیستانسیال رو هم دارم ادامه اش رو میخونم که خ

تا به حال در آن شرایط ناخوشایند بوده اید که وقتی در یک اتاق با افرادی هستید که به سختی آن‌ها را می‌شناسید و هیچ کدامتان نمی‌دانید چه بگویید؟ سکوت بی پایان به نظر می‌رسد ... اگر امروز با ما همراه باشید به شما حقایق جالبی را نشان می‌دهیم که در این مواقع به کمک شما می‌آیند و می‌توانید با بیان آن‌ها اطلاعات خود را به رخ افراد دیگر بکشید! چرا که نه!

به ادامه مطلب بروید ...

ادامه مطلب
 10 ورزش ساده برای تقویت بینایی
تمرینات چشم از آن چیزهای ساده ای است که تعداد کمی از مردم آن را انجام می دهند و همین تمرینات می توانند به طوری به حفظ بینایی کمک کنند.
این 10 تمرین 10 دقیقه بیشتر زمان شما را نمیگیرد، آنها را امتحان کنید . در ادامه همراه باشید
ادامه مطلب
سلام به همه
در نسخه های 19 ، آخرین نسخه قابل دانلود برای عموم نسخه 19.3 هست و پچ های بعدی مانند 19.4 یا 19.5 و در زمان انتشار این مقاله 19.6 بصورت پچ در اختیار قرار دارند که باید از سایت support.oracle.com تهیه نمود.  به این پچها Release Update یا به اختصار RU می گویند.
امکانی وجود دارد که می توان بجای اینکه دیتابیس را ابتدا نصب و سپس پچ RU را روی آن اعمال کرد، همزمان با نصب اینکار را انجام داد و در زمان نصب صرفه جویی نمود  و همچنین از خطاهایی و مشکلاتی که ممکن است در زمان
سلام. به گیگ هک خوش اومدید. امروز میخوایم در مورد بلاگفا حرف بزنیم. اسمی نام آشنا که تقریبا همه یه وبلاگ باهاش ساختیم.
خوب این سیستم با اینکه خیلی طرفدار داره یکسری عیب های بزرگ هم داره.
سیستم بیش از حد ساده
سیستم ساده ی بلاگفا خیلی معروفش کرده ولی باید بگم این سیستم بیش از حد ساده هستش . دقیقا مثل بلاگ اسکای. من خودم یه وبلاگ توی بلاگفا داشتم اما ولش کردم و اومدم اینور. میتونید از اینجا ببینید.
درآمد ممنوع
سیستم بلاگفا طوریه که هرکسی که بخواد ک
توضیحات گردنبند طبی اسفنجی ساده طب و صنعت
توضیحات گردنبند طبی اسفنجی ساده طب و صنعت
گردنبند اسفنجی ساده طب و صنعت، کمک می کند تا در طول روز با وجود انجام کارهای روزمره مهره های گردن در وضعیت صحیح قرار گیرند تا در صورت وجود صدمه یا آسیب بهبود یابند.در هنگام استفاده از این گردنبند شاید در اوایل کار احساس راحتی نداشته باشید اما با مرور زمان تاثیر مثبت آن آشکار خواهد شد.
چه ساده بود این دل نادانم که به پای تویی که حتی لحظه‌ای ندانستی چه‌قدر مردانه،چه‌قدر صادقانه تو را می‌خواهد تکه تکه شد و دم نزد...
و چه مظلوم بود غرور این مرد که برای تو زیر پا گذاشتم، غافل از آن که تو هم بعد از من رویش پا خواهی گذاشت و بیش از پیش خردش خواهی کرد

هردو باختیم عمر من...
من تو را به دست تقدیر باختم
تو بگو عشق و وفای این مرد را به چه باختی؟

اشیاء خنده دار ماه تولدتون:
فروردین :کولمن. سرد وبی احساس
اردیبهشت: کفگیر. ساده و روراست و مهربان
خرداد: آبکش. جذاب و ملوس
تیر: شیلنگ. حساس و خودخواه
مرداد: هاونگ(هونگ). سنگین و با وقار
شهریور: آفتابه. ساده و بی آلایش
مهر: ﺩﺑﻪ ی ﺷﻮﺭ. ﺑﺎﻧﻤﻚ و رازدار
آبان: گوشتکوب. افسرده و کوبنده
آذر: جا ﻗﺎﺷﻘﻲ. ﺧﺴﺘﻪ و دلربا
دی: قوری. مغرور و زودجوش
بهمن: فرغون. کاری ومهربان
اسفند: لگن حمام. ساده و صمیمی

+ فقط اسفند و شهریور به خصوص شهریور
جالب تر از زن ها هم مگر موجودی هست ؟!!!
زنی را تصور کن که در نهایتِ بچگی ، موهایش را بافته ؛
در نهایتِ دخترانگی ، برایِ خودش آواز می خوانَد ،
و در کمالِ زنانِگی ، آستین ها را بالا زده و در همان حالتِ بچگانه ی دخترانه ی آواز خوان ، خیلی شیک و زنانه به نظافتِ خانه ای مشغول است ...
زنی که با تمامِ ظرافت ، آرزوهایش را گوشه ی ذهنش مچاله کرده و برایِ فرزندش مادری می کند ...
زنی را تصور کن که یک دستش به آشپزی و لباس شستن است ،
و در دست دیگرش کتابی قَطور ...
و با
آمده ام چیز خیلی خیلی مهمی به شما بگویم. یک بار سال نود و شیش و یک بار سال نود و هفت در این وبلاگ در مورد روح الله مطلب نوشته ام.
یکی این و یکی ام این .
اگر کسی از قدیم برایم باقی مانده باشد، حتما او را یادش هست.
قرار من در مورد دیدن روح الله با خودم ادام داشت. در فضای مجازی دنبالش کردم. گاهی خیلی کوتاه حرف میزدیم. تا چند وقت پیش که برایم پیغوم نوشت دوست دارد من را از نزدیک ببیند. برایم نوشت به نظرش آدم درستی هستم. برایم نوشت امیدوار است حالم خوب باش
گوگل از دیرباز معروف به مخفی کردن امکانات جالب در سرویس های خود بوده است. موتور جستجوی این شرکت و صفحه ساده آن نیز از این قاعده مستثنا نیستند و همیشه نکات جالب و مخفی جدیدی به لیست این صفحه اضافه می شود.
در این روزهای کرونایی اینترنت و موتور های جستجو بیش از هر سرگرمی دیگری می تواند افراد را در خانه ها نگه دارد. بازی هایی در سرویس گوگل وجود دارند که تنها با سرچ یک عبارت در دسترس قرار میگیرند.
۱- اگر عبارت "solitaire" را در گوگل جستجو کنید، این وب سایت
هو سمیع
.
#قسمت_پانزدهم
.
خونشون یه خونه ی نقلی بود که خود پسر ساخته بودش طرح ساختاری خوبی داشت و خیلی با سلیقه اما ساده چیده شده بود
اولین چیزی که نظرم رو جلب کرد دیدن عکس آقا و اما تو سالن پذیراییش بود که تا از در وارد می شدی تو چشم می اومد و دومین چیز جالب چفیه هایی بود که توی طاقچه ها پهن شده بود
ادامه مطلب
آموزش ظاهرکردن یک ماشین دلخواه در GTA Sa با یک مود Cleo ساده

آموزش ظاهرکردن یک ماشین دلخواه در GTA Sa با یک مود Cleo ساده

سلام.در پست های قبلی سایت نرم افزاری برای دانلود قرار دادیم که توسط اون میتونستید ماشین موردنظرتون رو در بازی بدست بیاورید اما چون استفاده از اون کمی برای کاربران دشوار بود برآن شدیم تا راهی ساده تر برای دست یافتن به ماشین مورد نظر در بازی پیدا کنیم.در این پست یک مود CLEO بسیار جالب و ساده را برای دانلود قرار داده ایم که توسط آن می ت
بازیگر تلوزیون که تلوزیون نگاه نمی کند
شاید باورش برای شما سخت باشد ولی کتایون ریاحی بازیگر معروف سینما گفته که تلوزیون نگاه نمی کند
در ادامه گفتگوی جالب را کتایون ریاحی را می بینید
برای دیدن گفتگو با کتایون ریاحی اینجا را کلیک کنید
ناظمی معاون وزیر ارتباطات با انتشار پستی در صفحه شخصی‌اش چند آمار جالب از اینستاگرام فارسی منتشر کرد.

به گزارش خبرنگار حوزه دنیای ارتباطات گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، اینستاگرام یکی از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی در میان کاربران فضای مجازی به شمار می‌رود که در این میان، نسل جوان و نوجوان از آن استقبال بیشتری نسبت به سایر رده‌های سنی کرده‌اند.
امیر ناظمی معاون وزیر ارتباطات و ‏رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران با انت
این مطلب علاوه دانستنی ها و نکات جالب، به برخی از باورهای غلطی که بین مردم رایج است نیز پرداخته و سعی در اصلاح آنها خواهد داشت. امیدواریم مورد استقبالتان قرار بگیرد.
در زندگی همه ما پیش آمده که برخی اصطلاحات را بدون دانستن ریشه و وجه تسمیه اش بکار ببریم و یا یک رسم و آداب خاص را به صرف تقلید از پیشینیان خود، بدون اینکه بدانیم چیست و از کجا آمده انجام داده باشیم. شاید اصلاً این موضوع برای شما اهمیت نداشته باشد و از بکار بردن اصطلاح و انجام دادن

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها