نتایج جستجو برای عبارت :

خاصیت خرمالو و مضرات خرمالو چیست؟/رابطه خرمالو و دیابت!

میوه ها نقش به سزا و تاثیر گذاری بر سلامت جسم و روح انسان ها دارند که هر کدام از آنها به دلیل خواص فراوان که دارند پراهمیت هستند. خرمالو میوه‌ای است مختص فصل پاییز که شاید در بین همه مردم طرفدار پر و پا قرص نداشته باشد اما دارای خواص شگفت انگیز زیادی است.

خرمالو جزو میوه های خوشمزه و عجیب و غریب است که در عین خوشمزه بودن دارای خواص درمانی هم هست. با ما همراه باشید تا در مورد این میوه پاییزی بیشتر آشنا شوید.

ادامه مطلب
چای در تمام فصول سال می‌چسبد، به خصوص پاییز و زمستان. اگر این چای خوشرنگ با یک مافین خرمالو هم همراه شود، می‌تواند یک عصر دل انگیز را رقم بزند. همچنین می‌توانید مافین خرمالو را با یک لیوان شیر برای صبحانه میل کنید. مافین خانگی تازگی مخصوص به خود را دارد و شیرینی خرمالو بافت جذابی را در میان ذرات خوش‌عطر کیک ایجاد می‌کند. و اما رسپی این میان‌وعده خوشمزه را در ادامه بخوانید و در اولین فرصت از چشیدن طعم خوشایندش لذت ببرید.

ادامه مطلب
ما در این مطلب سعی کرده ایم از خواص خرمالو برای پوست که در نتیجه هضم مناسب غذا رخ می دهد برای شما صحبت کنیم و البته این میوه هم برای مردان و هم برای کودکان بسیار مناسب است و سعی کنید مصرف آن را در رژیم غذایی تان بگنجانید. خوردن خورمالو و در واقع مصرف خرمالو دارای روشهای مختلفی است از جمله طبخ آن است، البته به صورت خام هم می توان آن را خورد که در این صورت از فواید پوست خرمالو هم بهره مند می شوید.
ادامه مطلب
مواد لازم برای تهیه مافین خرمالو
خرمالوسه عدد
آرددو پیمانه
شکریک پیمانه
بکینگ پودریک و نیم قاشق چای­خوری
نمکسه‌­چهارم قاشق چای­خوری
زنجبیل(رنده شده)سه­‌چهارم قاشق چای­خوری
پودر دارچینسه‌­چهارم قاشق چای­خوری
پوست لیمو­ترش (رنده شده)یک قاشق چای­خوری
تخم‌­مرغ دو عدد
سفیده تخم­‌مرغ یک عدد
کره پاستوریزه کاله (آب شده) ۱۰ قاشق غذاخوری
ماست سون کاله دو سوم پیمانه
پودر قندبه مقدار لازم

ادامه مطلب
به گزارش سایت تفریحی چفچفک برگرفته از نیمروز : خرمالو از جمله میوه‌های لذیذ پاییز است. این میوه، انواع و گونه‌های مختلفی دارد. کم کالری است، و در دو گونه‌ی گس و غیرگس وجود دارد. در بسیاری از خوراکی‌ها مانند پودینگ نیز از آن استفاده می‌شود. سرشار از مواد معدنی مانند فسفر و کلسیم و ویتامین‌هایی مانند A و C است و فواید زیادی برای بدن دارد.
ادامه مطلب
ننه سرما از راه می رسد و دماغ ها قرمز می شوند، در عوض میوه ای شیرین و گس نیز از راه می رسد که محفل خانوادگی شب های طولانی پاییز و زمستان را گرمِ گرم می کند. شبیه گوجه فرنگی است، یک گوجه فرنگی نارنجی پوش. با همان پوست نازک و ظریف که وقتی گازش می زنید لب و لوچه را جمع می کند. بله خرمالو را می گوییم. یک میوه ی پاییزی پرطرفدار.

خرمالو مخصوص روزهای سرد. سرشار از ویتامین C و بتاکاروتن. تقویت کننده ی سیستم ایمنی بدن و با ارزش غذایی درخشان.

خرمالو از جمل
فواید و خواص خرمالو برای سلامتی بدن

سلامت کبدخرمالو حاوی آنتی اکسیدان های زیادی است که سموم بدن را کاهش می دهد و سم زدایی می کند و از آسیب سلولی به کبد جلوگیری می کند. برای سلامتی کبد نیز مفید است.درمان کم خونیخرمالو مس زیادی دارد که به بدن کمک می کند آهن را بهتر جذب کند. همچنین باعث افزایش تولید گلبولهای قرمز می شود و در نتیجه باعث کم خونی می شود.فشار خون پایینخرمالو میوه ای است که مقداری سدیم دارد اما از نظر ارزش کم است و افراد با فشار خون
خرمالو بومی آسیا و کشور چین است و سپس به سایر نواحی آسیای شرقی منتقل شد. در اوایل قرن نوزدهم میلادی به اروپا و آمریکا منتقل،کاشت و پرورش یافت. در اساطیر یونان باستان به خرمالو الهه آتش یا The fire of zeuz می‌گفتند.
کاسه گل خرمالو همراه با میوه آن چیده می‌شود، ولی هنگامی که میوه کاملاً رسیده می‌شود، کاسه گل به‌آسانی از میوه جدا می‌گردد. گونه ژاپنی آن به نام کاکی (KaKi (Diospynos kaki در حد بسیار گسترده‌ای پرورش یافته و تولید می‌گردد. گونه کاکی دارای بافت ن
 ازدیاددرخت خرمالو از طریق تکثیر غیرجنسی کمتر کشت می‌گردد و تقریباً تمام درختان خرمالو از طریق کشت بذر خرمندی کاشته می‌شوند. خرمندی همان خرمالوی ریز است که میوه آن قابل خوردن نیست. پس از رسیدن، میوه‌ها را جمع‌آوری کرده و بذر آن‌ها را گرفته و جهت کاشت آماده می‌کنند. در آذر یا دی ماه بذر به صورت پُر (فشرده) کشت می‌گردد که پس از رفع سرما و یخبندان بذر جوانه زده و از خاک خارج می‌شود. در سال اول، نهال رشد کرده و در سال دوم در فصل خزان یا اسفند م
همشهری آنلاین- شهره کیانوش راد: جمع شدن اعضای قوم دور میز کرسی درشب های سرد شمیران، تصویری است از تمام ترین شب سال داخل آخرین روزگار های شب پاییزی. «عباس صالحی» یکی از اهالی قدیمی تجریش دستی به ضابطه و گوش خاطرات قدیمی اش می کشد و از سادگی برگزاری مراسم طولانی ترین شب سال تو شمیران سال های گذشته می گوید:« آن زمان کمتر کسی به دنبال خرید پسته و آجیل شب یلدا حیات و خوش آمد مهمانان تو کامل ترین شب سال با دشت های منفصل و شیرینی های شوهردار سپری می شد
درختان مناسب برای ویلا
درختان فقط زیبایی ندارند بلکه به کمک سایه ای که ایجاد میکنند سبب خنک شدن حیاط منزل یا زمین و باغ می شوند . درختان با ایجاد میزان سایه در باغچه سبب تعیین رشد دیگر درختان و گیاهان موجود در باغچه می شوند. و می توانند زیبایی حیاط منزل و میزان نور را تحت کنترل خود بگیرند . پس در نظر گرفتن یک درخت خوب و مناسب برای کاشت دارای اهمیت است. هر چند که کود مناسب می تواند برای رشد این درختان بسیار حائز اهمیت می باشد.
معرفی انواع درختان م
 خرمالو  میوه‌ای است مختص فصل پاییز که شاید در بین همه مردم طرفدار پر و پا قرص نداشته باشد اما دارای خواص شگفت انگیز زیادی است.
خرمالو جزو میوه های خوشمزه و عجیب و غریب است که در عین خوشمزه بودن دارای خواص درمانی هم هست

انواع خرمالو:
خرمالو ها دو نوع هستند:گس و غیر گس . خرمالو گس قابل خوردن نیست چون حاوی سطح بالایی از تانین هستند . در حالی که غیر گس آن ، به هنگام رسیدن تانین را از دست می دهند.
این میوه می تواند خام و نیز در حالت خشک خورده شود،
 ازدیاد
درخت خرمالو از طریق تکثیر غیرجنسی کمتر کشت می‌گردد و تقریباً تمام درختان خرمالو از طریق کشت بذر خرمندی کاشته می‌شوند. خرمندی همان خرمالوی ریز است که میوه آن قابل خوردن نیست. پس از رسیدن، میوه‌ها را جمع‌آوری کرده و بذر آن‌ها را گرفته و جهت کاشت آماده می‌کنند. در آذر یا دی ماه بذر به صورت پُر (فشرده) کشت می‌گردد که پس از رفع سرما و یخبندان بذر جوانه زده و از خاک خارج می‌شود.
در سال اول، نهال رشد کرده و در سال دوم در فصل خزان یا اسفند
به دغدغه های ده سال قبل تا الان فکرمیکنم راستش رو بخوای تمام اون روزا گذشتن و چی مونده ازشون ؟!
یه من!
دغدغه این یک سال گذشته  خیلی ناشناخته بود
  توبرنامه زندگی من همچین چیزی نبود
ولی کدوم قسمت زندگی شبیه برنامه های ما بوده ؟
روزهایی با مزه شاد وغمگین زیادی گذشته
روزهایی که حس بینهایت داری  .خوش حال       گیج      
روزهایی که با قشنگترین لبخند زندگیی بیدارمیشی
روزهای تلخی که مزه دروغ رو میچشی.دروغی که حتی به دروغ بودنش شک داری .از غصه دلت میخ

اولین ها همیشه ماندگارند!قانون خاطرات می گوید: هر چیزی را که برای اولین بار در زندگی تجربه می کنیم، در ذهنمان تبدیل به یک حفره ی عمیق می شود. حفره ای که هرگز جایش با هیچ خاطره ی دیگری پر نخواهد شد.اولین ها هر چقدر هم کهنه و قدیمی باشند در ذهنمان حک شده اند. آنقدر پررنگ هستند که تمام تکرار های بعد از آن هم نمی توانند خاطراتش را کمرنگ کنند. درست مثل اسم معلم کلاس اول که در ذهنمان پررنگ تر از معلم های دیگر است!اولین ها علایق و نفرت های ما را می سازن
کلیه قیمت ها فقط برای تهران و بروز میباشد.  17آذر 98#انار: 5900#کیوی: 4900نارنگی: 4400#نارنگی مجلسی: 5800#سیب قرمز : 4500سیب زرد : 4900#پرتقال تامسون شمال: 5500پرتقال تامسون جنوب: 7800#انگور #شاهرود : 5800خیار گلخانه ای: 6900لیمو شیرین : 5900لیموترش:6900گوجه فرنگی: 10900هویج: 2900سیر: 13500#خرمالو:7200به : 7500
خرمالو بومی آسیا و کشور چین است و سپس به سایر نواحی آسیای شرقی منتقل شد. در اوایل قرن نوزدهم میلادی به اروپا و آمریکا منتقل،کاشت و پرورش یافت. در اساطیر یونان باستان به خرمالو الهه آتش یا The fire of zeuz می‌گفتند.
کاسه گل خرمالو همراه با میوه آن چیده می‌شود، ولی هنگامی که میوه کاملاً رسیده می‌شود، کاسه گل به‌آسانی از میوه جدا می‌گردد. گونه ژاپنی آن به نام کاکی (KaKi (Diospynos kaki در حد بسیار گسترده‌ای پرورش یافته و تولید می‌گردد. گونه کاکی دارای بافت ن
کف ایوان نشسته ام. نسیم خنکی می وزد، برگ های درخت خرمالو تکان می خورند. موسیقی عربی دلخواهم را می شنوم و منتظرم که ماه از راه برسد. در حال انتظار ستاره ها را می شمارم؛ یکی، دوتا، سه تا، چهار تا، ده تا. خسته از شمردن  با خواننده زمزمه می کنم: زیدینی عشقاً زیدینی، یا احلی نوباتِ جنونی‌، زیدینی. این جور وقتها دلم می خواهد زبان عربی را بفهمم. به ماه کامل نگاه می کنم و دوباره زمزمه می کنم: یا احلی نوبات جنونی...
#قیمت_آنلاین #میوه در تهران 12دی98 قیمت ها فقط برای تهران و بروز میباشد.#انار: 7400#کیوی: 6400نارنگی: *#نارنگی مجلسی: 5800#سیب قرمز : 4500سیب زرد : 5000#پرتقال تامسون شمال: 2980پرتقال تامسون جنوب: 5200#انگور #شاهرود : 5700خیار گلخانه ای: 6900لیمو شیرین : 4800لیموترش:6800هویج: 2500سیر: 13500گلابی: 7900#خرمالو:*به : 7100#موز: 11200
#قیمت_آنلاین #میوه در تهران 26دی 98 قیمت ها فقط برای تهران و بروز میباشد.#انار: *#کیوی: 5000نارنگی:5500#نارنگی مجلسی: 5800#سیب قرمز : 4500سیب زرد : 5000#پرتقال تامسون شمال: 3320پرتقال تامسون جنوب: 5200#انگور #شاهرود : 5700خیار گلخانه ای: 3950لیمو شیرین : 6900لیموترش:4900هویج: 2500سیر: 13500گلابی: 7900#خرمالو:*به : 8200#موز: 11200گوجه:6600
#قیمت_آنلاین #میوه در تهران 5دی 98 قیمت ها فقط برای تهران و بروز میباشد.#انار: 6800#کیوی: 5200نارنگی: *#نارنگی مجلسی: 5800#سیب قرمز : 4500سیب زرد : 5000#پرتقال تامسون شمال: 2980پرتقال تامسون جنوب: 5200#انگور #شاهرود : 5800خیار گلخانه ای: 6900لیمو شیرین : 4800لیموترش:6800هویج: 2500سیر: 13500گلابی: 7900#خرمالو:*به : 7100#موز: 11200

#قیمت_آنلاین #میوه در تهران 23دی98 قیمت ها فقط برای تهران و بروز میباشد.#انار: 7400#کیوی: 6200نارنگی:5500#نارنگی مجلسی: 5800#سیب قرمز : 4500سیب زرد : 5000#پرتقال تامسون شمال: 3320پرتقال تامسون جنوب: 5200#انگور #شاهرود : 5700خیار گلخانه ای: 3950لیمو شیرین : 6900لیموترش:4900هویج: 2500سیر: 13500گلابی: 7900#خرمالو:*به : 8200#موز: 12500گوجه:6600
خُرمالو درختی از گیاهان گلدار دولپه‌ای است که در راسته خلنگ‌سانان و تیره خرمالوئیان قرار می‌گیرد. خرمالو رسته‌ای است که تقریباً دارای ۵۰۰–۴۵۰ گونه برگریز و درختان همیشه سبز می‌باشد. بیشتر این‌گونه‌ها بومی مناطق گرمسیر
هستند و تنها تعداد کمی از آن‌ها در آب و هوای معتدل گسترش دارند. میوهٔ
این گیاه که خوراکی است نیز «خرمالو» نامیده می‌شود. نام خرمالو ترکیبی است
از دو واژهٔ خرما و آلو.

خرمالوی ژاپنی
(Diospyros kaki) گونه‌ای است که در سطح وسی
#قیمت_آنلاین #میوه در تهران 29 آذر98 قیمت ها فقط برای تهران و بروز میباشد.#انار: 6800#کیوی: 5200نارنگی: 4400#نارنگی مجلسی: 5800#سیب قرمز : 4500سیب زرد : 5000#پرتقال تامسون شمال: 3100پرتقال تامسون جنوب: 5800#انگور #شاهرود : 5800خیار گلخانه ای: 6900لیمو شیرین : 5100لیموترش:6100هویج: 2500سیر: 13500گلابی: 8500#خرمالو:7000به : 7100#موز: 11100
وضعیت همه ی ما های شبیه من این جوریه که اول یه پیج تو یه شبکه مجازی داریم و بعد تو عرصه های مختلف گسترشش میدیم که شاید اندکی بر دوستانمون (که نه من به همون آشنای با رفتار دوستانه قانعم ) اضافه بشه و بعد هر یک چهارم ساعت سر میزنیم که مبادا مشترک مورد نظر سر بزنه و ما خونه نباشیم .
به قول یه دوست یه عالم تن ها کنار هم جمعیم.

تنهایی من طعم گس خرمالو میده. همونی که هیچ وقت جرئت نکردم لب بزنم. 

حالا تو ای رهگذر به من بگو تنهایی تو چه طعمی میده؟؟؟

#قیمت_آنلاین #میوه در تهران 26دی 98 قیمت ها فقط برای تهران و بروز میباشد.#انار: *#کیوی: 5000نارنگی:5500#نارنگی مجلسی: 5800#سیب قرمز : 4500سیب زرد : 5000#پرتقال تامسون شمال: 3320پرتقال تامسون جنوب: 5200#انگور #شاهرود : 5700خیار گلخانه ای: 3950لیمو شیرین : 6900لیموترش:4900هویج: 2500سیر: 13500گلابی: 7900#خرمالو:*به : 8200#موز: 11200گوجه:6600
#قیمت_آنلاین #میوه در تهران 20 آذر98 قیمت ها فقط برای تهران و بروز میباشد.#انار: 6200#کیوی: 5200نارنگی: 4400#نارنگی مجلسی: 5800#سیب قرمز : 4500سیب زرد : 5000#پرتقال تامسون شمال: 3100پرتقال تامسون جنوب: 5200#انگور #شاهرود : 5800خیار گلخانه ای: 6900لیمو شیرین : 5800لیموترش:6100گوجه فرنگی: 8500هویج: 2500سیر: 13500#خرمالو:7400به : 7100#موز: 11100سیب زمینی: 3600#پیاز:3400
سفارش میوه

#قیمت_آنلاین #میوه در تهران 19آذر98 کلیه قیمت ها فقط برای تهران و بروز میباشد.#انار: 5900#کیوی: 5200نارنگی: 4400#نارنگی مجلسی: 5800#سیب قرمز : 4500سیب زرد : 5000#پرتقال تامسون شمال: 3100پرتقال تامسون جنوب: 5200#انگور #شاهرود : 5800خیار گلخانه ای: 6900لیمو شیرین : 5800لیموترش:6100گوجه فرنگی: 8500هویج: 2500سیر: 13500#خرمالو:7400به : 7100#موز: 11100سیب زمینی: 3600#پیاز:3400
یکی از دلایل اصلی سرد مزاجی، کرختی و بی انگیزگی جنسی در آقایان، مصرف زیاد غذاهای دارای طبع سرد است.برای رفع این حالت از خوردن این غذاها پرهیز کنید: کاهو، هندوانه، خیار، لیمو، رازیانه، گشنیز، آبغوره، ماست و دوغ. غذاهایی که برای شما مفید است: موز، نارگیل، خرمالو، آب هویج، پلو کشمش، شوید پلو، عسل، تخم مرغ آب پز، کره و روغن حیوانیهمچنین، ترکیب زیره سیاه و دارچین به میزان مساوی و دم کردن آن مثل چای، یک نوشیدنی مفید برای رفع سردمزاجی ناشی از خورد
وضعیت همه ی ما های شبیه من این جوریه که اول یه پیج تو یه شبکه مجازی داریم و بعد تو عرصه های مختلف گسترشش میدیم که شاید اندکی بر دوستانمون (که نه من به همون آشنای با رفتار دوستانه قانعم ) اضافه بشه و بعد هر یک چهارم ساعت سر میزنیم که مبادا مشترک مورد نظر سر بزنه و ما خونه نباشیم .

#قیمت_آنلاین #میوه در تهران 23 آذر 98 قیمت ها فقط برای تهران و بروز میباشد.#انار: 6200#کیوی: 5200نارنگی: 4400#نارنگی مجلسی: 5800#سیب قرمز : 4500سیب زرد : 5000#پرتقال تامسون شمال: 3100پرتقال تامسون جنوب: 5200#انگور #شاهرود : 5800خیار گلخانه ای: 6900لیمو شیرین : 5800لیموترش:6100گوجه فرنگی: 7200هویج: 2500سیر: 13500گلابی: 8500#خرمالو:7400به : 7100#موز: 11100سیب زمینی: 3600#پیاز:3400
#agriculture
#قیمت_آنلاین #میوه در تهران 30دی 98 قیمت ها فقط برای تهران و بروز میباشد.سیب زمینی : 3300#کاهو :2700#چغندر:2400#کلم_بروکلی: 5500#شلغم : 2300#انار: *#کیوی: 4200نارنگی:5800#نارنگی مجلسی: 5800#سیب قرمز : 4500سیب زرد : 5000#پرتقال تامسون شمال: 3320پرتقال تامسون جنوب: 5200#انگور #شاهرود : 5700خیار گلخانه ای: 3950لیمو شیرین : 6900لیموترش:6900هویج: 2500سیر: 13500گلابی: 7900#خرمالو:*به : 8200#موز: 12100گوجه:6600گریپ فروت: 3500
همه چیز شکل بهار است. گنجشک ها آواز می خوانند‌‌. خانه به هم ریخته و خالی از فرش است. عطر گوجه پلوی مامان خانه را برداشته. هوای کرمان گرم است. آفتابی است. درخت خرمالو نزدیک به جوانه زدن است. چند روز دیگر خانه مرتب می شود. سین های سفره هفت سین را تهیه می کنیم و باغچه را هرس می کنیم. خودم را در آیینه نگاه می کنم و به امسال فکر می کنم. به امسال که جز دوست داشتنت، سخت و باشکوه دوست داشتنت هیچ نداشت‌‌. اگر دوست داشتنت نبود آبان و دی و بهمن و اسفند را چگو

"اولین ها همیشه ماندگارند" قانون خاطرات می گوید هر
چیزی را که برای اولین بار در زندگی تجربه می کنیم،در ذهنمان تبدیل به یک حفره ی عمیق
می شود،حفره ای که هرگز جایش با هیچ خاطره ی دیگری پر نخواهد شد... اولین ها هر چقدر
هم کهنه و قدیمی باشند در ذهنمان حک شده اند... آنقدر پررنگ هستند که تمام تکرار های
بعد از آن هم نمی توانند خاطراتش را کمرنگ کنند...درست مثل اسم معلم کلاس اول که در
ذهنمان پررنگ تر از معلم های دیگر است...!
اولین ها علایق و نفرت های ما را م
خواهری از شنبه شب اومد پیش ما.کلی سوغاتی خوشمزه آورده بودن.از پی های الوان تا مربای گردو  و آلو خشک .تازه خرمالو....
دامادی همون شنبه رفت اسپانیا.
دیشب هم خواهری ساعت 6 زنگ زد و گفت برای شام با برادر دامادی بریم بیرون.رفتیم شان.....خیلی خوش گذشت و الانم بنده ناهار مبسوط دارم!
حدود 365 شد کهایشون قبول زحمت فرمودن و حساب کردن.
ضمنا دیروز رفتم پیش رحیمی و از مشکلات موجود گفتم!ایشون هم فرمودن نیروهای خدمات یباید به من کمک کنن.
قراره پسر بهی بیاد ....خدا به
کشت پنبه در شمال کشور
در مصاحبه خبری دولت با علی موسی خانی  در روز ۱۳۹۸/۴/۷ گفت: که بالارفتن نرخ پنبه که توسط شورای اقتصادی تعیین شده است، خسارت به سایر محصولات کشاورزی مربوط به سیل هایی است که اواخر آمد باعث شد کشاورزان پنبه را جایگزین کنند. موسی خانی گفت:: «در سال جاری کشاورزان گلستان با جهاد کشاورزی  را برای نوزده هزار هکتار قرارداد می کنند و این سطح قرارداد شانزده هزار هکتار از این سطح سبز میباشد.
در گذشته، گلستان به علت تولید فراوان پنبه
عادل فردوسی پور از آن مردهایی است که راحت خون می‌ریزند.
دیدم که می‌گویم. دیدم که سر اینکه طرف سرش را از پنجره‌ی ماشین کرد بیرون و بهش
گفت فلان فلان شده، چه طور گلاویز شد و چه طور می‌شد که طرف را کشته باشد و الان
چشم به راه رضایت کسان طرف باشد. و کاش کشته بود. عادل چیزی ندارد که از دست بدهد،
پس با خودش می گوید "خونه‌ی آخرش مرگه". با خودش همین را می گوید که این
قدر هار است، این قدر چیزندار. چیزندارها ندارند که از دست بدهند و خون را راحت می
ریزند. چش
به مریم گفتم نمی خواهم از بخش تاریک وجودم فعلا حرفی بزنم؛ همان بخشی که این روزها بر ناکامی متمرکز است. وقتی نمی نویسم این بخش تاریک بزرگ تر می شود. نمی توانم خوب و درست از چیزی که گذشته بنویسم و شاید همین است که دارد همه چیز را سخت می کند. به او گفتم این که نمی توانم بنویسم آزارم می دهد. واقعا آزارم می دهد و انگار که در برابر جهان من را نا توان تر کرده است. چند ماهی است مداوم فکر می کنم چه ناتوان و ضعیفم در برابر جهان. این که در نهایت تمام ماجراها خ
توی عکس یه آخر هفته ی دو نفره دیده میشد، دوتا خرمالو، دوتا موز، دوتا خوشه انگور، دوتا کروسان، چهارتا بیسکوییت، سس تا شکلات، دوتا لیوان چای و چند شاخه گل رز که زینت داده بود به آخر هفته شون. 
دلم خواست، این حال خوشِ دو نفره رو دلم خواست.
یارم کجایی؟ قراره با یه اتفاق جالب همدیگه رو ببینیم و منو یه دختر عاقل ببینی یا اینکه قراره منو با کله شقی هام ببینی و عاشق همینی که هستم بشی؟ 
کسی قراره بهت معرفیم کنه؟ با دیدن کدوم عکسم دلتو بهم میبازی؟ 
نمید
چه میوه هایی در هنگام آلودگی هوا مصرف کنیم؟

مصرف میوه و سبزیجات در کاهش آثار و عوارض ناشی از آلودگی هوا مؤثر هستند، مصرف میوه‌های دارای ویتامین‌های A ،C و E که خاصیت آنتی‌اکسیدانی دارند، در مراقبت از سلول‌های بدن مقابل آسیب دیدن در شرایط آلودگی هوا مؤثر هستند.
از جمله میوه‌ها و سبزیجات دارای آنتی‌اکسیدان می‌توان مرکبات و میوه‌های با رنگ‌های زرد، نارنجی و قرمز، موز، خرمالو، انار، کیوی و انواع فلفل‌های سبز و نارنجی را نام برد و در مجم
 توی عکس یه آخر هفته ی دو نفره دیده میشد، دوتا خرمالو، دوتا موز، دوتا خوشه انگور ، دوتا کروسان، شش تا شکلات، چهار تا بیسکوییت، دوتا لیوان چای، یه کاسه تخمه و چندشاخه گل رز که زینت داده بود به این آخرهفته.
دلم خواست، این حال خوش دو نفره بودن رو دلم خواست. 
یارم کجایی؟ کجا قراره ببینمت؟ با یه اتفاقِ جالب باهات روبرو میشم و منو یه دختر عاقل میبینی که عاشقش میشی یا قراره با کله شقی هام منو ببینی و عاشق همینی که هستم بشی؟ کسی قراره بهت معرفیم کنه؟ ب
این روزها فکر می کنم چقدر سبک ترم.چقدر بار از روی شانه های م برداشته شده.کارها آن جور که دوست داشتم پیش نمی رفت.به جای رها کردن بیشتر دست و پا می زدم.انگار توی مرداب باشی بخواهی خودت را رها کنی.....سخت نبود اما تصمیم هایم را یکباره گرفتم....
قبل ترها شنیده بودم که محیط روی آدم تاثیر می گذارد....حتی جای خوانده بودم آدمی که باهوش باشدخیلی سریع خودش را با محیط وفق میدهد....سه سال...سه سال جان کندم...سه سال برای رسیدن به آرزوهایم در جا زدم...مهره ها را می ریخ
همیشه نباید صبح دلپذیر پاییزی را با خوردن یک فنجان قهوه، آب پرتقال یا شیر شروع کرد؛ این بار آب گوجه‌فرنگی را امتحان کنید.
سوپر غذای لاغری و ضد سرطان در آشپزخانه شما است! یک آبمیوه طبیعی که با بیماری‌ها به خصوص سرطان مبارزه می‌کند؛ آب گوجه‌فرنگی!؟
شاید همیشه گوجه‌فرنگی را به عنوان یک چاشنی مغذی در انواع سوپ و سالاد  تصور کرده باشید اما این تمام ماجرا نیست! شما می‌توانید به صورت روزانه،  برای زیبایی، جوانی، لاغری و هر چه که در ذهن‌تان می‌
تمام طبیعت میوه ایران , به غیر از خرمالو و ارقام فارغ از هسته انجیر و گلابی و مرکبات برای تولید میوه به گرده‌افشانی نیاز دارا‌هستند . از دید ادله انتقال گرده می‌توان میوه‌ها را به سه تیم تقسیم کرد .تیم نخستین مشتمل بر دو درخت :رطب و انجیرهای هسته‌دار که اگر‌چه بطور طبیعی می توانند اندازه بسیار کمی میوه تولید کنند , برای تولید جنس اقتصادی باید گرده افشانی بوسیله بشر انجام گیرد .مجموعه دوم :مشتمل بر گردو , پسته , فندق و توت و انار است که در آن ه
خود کدو تنبل ضدسرماخوردگیه، منبع ویتامین C هست و سیستم ایمنی را تقویت میکنه! کدو تنبل مثل هویج و خرمالو و همه میوه های نارنجی منبع ویتامین A است و نمیذاره آب مرواید سراغ چشممون بیاد. تخمه کدوتنبل ضدسنگ کلیه است!

خرید قرص سمنکس اسپرم ساز قوی برای مردان
اطلاعات دارویی کپسول های سمنکس، افزایش حجم انزال بهبود رضایت از نزدیکی جنسیsemenax، افزایش دهنده تعداد اسپرم به شیوه گیاهی و طبیعی، با چه دارویی میتوان سرعت پرتاپ اب منی را افزایش داد، برای افزا
قارچ یا گیاه گانودرما؛  گانودرما یکی از گیاهان دارویی است با خواص شگفت انگیز در درمان بسیاری از بیماریها. به همین منظور خواص، مضرات و روش های استفاده از آن را برای شما کاربران عزیز بیان کردیم.
اینک در این بخش به دستور تهیه قهوه گانودرما، خواص و مضرات آن نیز می پردازیم.
ادامه مطلب
برنامه‌ی نیمه پنهان ماه را نگاه می کنم اما این بار به جای دقت به صحبت های مهمان ،تمام دقت و حواسم را داده ام به مجری! به واکنش های درست و به جایش‌ (به جا خندیدن، به جا گریه کردن،به جا تعجب کردن و...) به لحن مهربانش، به همراه و همدل بودنش، به این که میداند کی باید چه سوالی بپرسد و...و تمام ویژگی های یک شنونده ی خوب را دارد ...خوب و مهربان. 
شنونده ی خوب بودن و داشتن یک مکالمه ی دلنشین به ظاهر ساده و پیش پا افتاده است! اما حتی خیلی از مجری ها که شغل شان ه
برنامه‌ی نیمه پنهان ماه را نگاه می کنم اما این بار به جای دقت به صحبت های مهمان ،تمام دقت و حواسم را داده ام به مجری! به واکنش های درست و به جایش‌ (به جا خندیدن، به جا گریه کردن،به جا تعجب کردن و...) به لحن مهربانش، به همراه و همدل بودنش، به این که میداند کی باید چه سوالی بپرسد و...و تمام ویژگی های یک شنونده ی خوب را دارد ...خوب و مهربان. 
شنونده ی خوب بودن و داشتن یک مکالمه ی دلنشین به ظاهر ساده و پیش پا افتاده است! اما حتی خیلی از مجری ها که شغل شان ه
7 صبح بیدار شدم. دوش گرفتم. توی حمام بودم که برق قطع شد. صبحانه خوردم. سردم شده بود. لباس گرم پوشیدم. نشستم پای دست‌سازه‌هایم. ظرف‌ها را شستم. صفحه‌ی اینستا و کانال دست‌سازه‌هایم را به روز کردم. نهار خوردم. دوباره نشستم پای کار برای آماده کردن سفارش مشتری‌ها. آماده شدم و رفتم کلاس. به اصرار مربی عکاسی‌ام خرمالو خوردم، گمانم بعد از 13 سال! چقدر طعمش فرق داشت! چقدر خوشمزه بود! توی کلاس راحت نبودم. توی شلوارم راحت نبودم. محیط تاریک بود و نور ال
کالای ایرانی مصرف کنیم. تصمیم بگیریم؛ مؤسّسات بزرگ، خود دولت، دیگران، همه تصمیم بگیرند که از کالای [ایرانی حمایت کنند]. ما تعصّب علیه دیگران نداریم، نمی‌خواهیم دشمنی کنیم؛ ما می‌خواهیم فرزند خودمان، جوان خودمان و کارگر خودمان را وادار کنیم به کار؛ می‌خواهیم او را سرگرم اشتغال کنیم، می‌خواهیم او را از مضرّات بیکاری نجات بدهیم. بیکاری خیلی مضرّات دارد؛ مضرّات اجتماعی دارد، مضرّات امنیّتی دارد، مضرّات اخلاقی دارد، انواع و اقسام مضرّات د
برنامه‌ی نیمه پنهان ماه را نگاه می کنم اما این بار به جای دقت به صحبت‌های مهمان ،تمام دقت و حواسم را داده‌ام به مجری! به واکنش های درست و به جایش‌ (به جا خندیدن، به جا گریه کردن،به جا تعجب کردن و...) به لحن مهربانش، به همراه و همدل بودنش، به این که می‌داند کی باید چه سوالی بپرسد و...و تمام ویژگی های یک شنونده‌ی خوب را دارد ...خوب و مهربان. 

شنونده ی خوب بودن و داشتن یک مکالمه ی دلنشین به ظاهر ساده و پیش پا افتاده است! اما حتی خیلی از مجری ها که شغ

برنامه‌ی نیمه پنهان ماه را نگاه می کنم اما این بار به جای دقت به صحبت‌های مهمان ،تمام دقت و حواسم را داده‌ام به مجری! به واکنش های درست و به جایش‌ (به جا خندیدن، به جا گریه کردن،به جا تعجب کردن و...) به لحن مهربانش، به همراه و همدل بودنش، به این که می‌داند کی باید چه سوالی بپرسد و...و تمام ویژگی های یک شنونده‌ی خوب را دارد ...خوب و مهربان. 

شنونده ی خوب بودن و داشتن یک مکالمه ی دلنشین به ظاهر ساده و پیش پا افتاده است! اما حتی خیلی از مجری ها که
به جمع خانواده بزرگ لیموها خوش آمدید؛ این بار مجله دلتا از خواص لیمو‌شیرین با شما حرف می‌زند؛ پس خودتان را به خوردن یک لیوان از این عصاره سرشار از ویتامین C مهمان کنید.
لیمو؛ عصاره خوشبوی طبیعت؛ ترش یا شیرین آن فرقی نمی‌کند؛ شاید اولین چیزی که این میوه به ذهن شما می‌آورد سرماخوردگی و ویتامین  c باشد البته خواص لیمو‌شیرین فقط همین نیست! از این میوه به همراه آبمیوه آن می‌توانید در روزهای سرد پاییزی استفاده کنید؛ اگر می‌خواهید آب آن را با م
مواد لازم برای تهیه مرنگ دسر پاولووا :

12 عدد: سفیده تخم مرغ3 فنجان:شکر 2 قاشق چایخوری:عصاره وانیلچند قطره:رنگ غذای صورتی (اختیاری)مواد لازم برای خامه روی پاولووا3 فنجان:خامه پرچرب3 قاشق چایخوری:گلاب2 عدد:خرمالو، باریک بریده شده1 قاشق غذاخوری:شکر1 قاشق غذاخوری:آب لیمو نیم فنجان:دانه انار نیم فنجان:گلبرگ خشک شده رز ربع فنجان: ملاس شیرین انار کمی:پشمک طعم دار چند برگ:نعناع برای تزئینطرز تهیه دسر پاولووا : 
برای درست کردن این دسر ابتدا مرنگ آن

پاییز برسه و من دلم نخواد غروباشو ببینم؟ پاییز برسه و من ۱۹ روز میدون شهرداری رو ندیده باشم؟ پاییز برسه و من تو خیابون حافظ و باغ محتشم قدم نزده باشم؟ پاییز برسه و من دلم نخواد بارونش خودشو به رشت برسونه؟ پاییز برسه و نخوام لباس‌ها و عادت‌های پاییزهای سال‌های پیش رو از چمدون بیرون بکشم؟ روسری نارنجی؟ شال گردن قرمز؟ نیم‌بوت زرشکی؟ کیک پرتغالی؟ چای آخر شب؟ انار باغ مادربزرگه؟ پاییز برسه و این همه بی‌اثر باشه؟ این همه بی‌معجزه؟ این همه د
انشا درباره پاییز انشا درباره پاییز کلاس هشتم انشا در مورد پاییز هفتم با مقدمه بدنه و نتیجه انشا درباره پاییز کلاس هفتم با مقدمه و نتیجه گیری انشا درباره پاییز کلاس هفتم با مقدمه بدنه نتیجه انشا در مورد پاییز با مقدمه بدنه و نتیجه انشا در مورد حیاط مدرسه هفتم انشا در مورد پاییز با مقدمه و نتیجه

مقدمه :به نام خداوند مهربانی که این همه زیبایی برای آفریده است ، انشای خود را آغاز میکنم .
متن انشا:من خیلی فصل پاییز را دوست دارم .
هم چون مدرسه ها د
مضرات تبلت و گوشی موبایل برای کودکان
مضرات
تبلت برای کودکان جدی است! برای فرزندتان تبلت می خرید و با سرگرم شدن او
می گویید که عجب خوب است این تکنولوژی، کودکم ساعتها آرام و بیصدا می
نشیدند غافل از اینکه این هدیه شما چه بلایی سر کودکتان می اورد.
ادامه مطلب
توی مسجد عاشقش شدیم! خب عشق که مختصات و مکان و زمان حالیش نیست، هرجا ممکنه رخ بده، حتی توی مسجد! رعنا دختر همسایه مون بود و ما و صادق سرش دعوا داشتیم. ما موذن و مکبر مسجد محلمون بودیم و یه روز انقدر فکر و خیالش توی ذهنمون بود که کلا زدیم یه کانال دیگه و هم اذون رو اشتباهی گفتیم و هم از پس مکبری برنیومدیم، که اون روزها کلا از پس هیچی برنمیومدیم و خواب و خوراکمون ریخته بود به هم. حسین آقا بعد نماز گفت دیگه نیا، کارِتو بلد نیستی، اما ما کاربلد بودیم
از انتهای خیابان‌های پاییز زده تا ابتدای کوچه‌های بهاری تو را می‌خوانم ، در برکه‌ی نقاشی روی دیوار ، کنار ماهی گلی‌های سرخ نشسته در حوض تو را می‌بینم که آرام در آرامشِ حوض آب را نوارش می‌کنی!
تو از نسل کدام فصلی ، زاده‌ی کدام ماهی ، اهل کدام سرزمینی که شوق پرواز را در قلب کوچک پرستو‌ها و امید رویش را به جان برگ‌های خزان زده می‌بری؟ 
تو از کجا آمده‌ای که عطر سیب و گل‌های بهارنارنج می‌دهی؟
پاییز رسیده، کجایی؟ 
عصرهای سرد عاشقانه سلام م

نویسنده : اشکان ارشادی از کرمانشاه 
« یلدای سرخی که سفره هفت شین شد » 
شمع و شربت و یا شاید شراب در گذشته ،شیرینی و شیر و شکر ،شفتاو و خرمالو و شاتوت ، شمشیر و شال کمر یا سر که به کوردی هم شه وه و غیره
هیچی هفت سین و نوروز نمیشه ، ولی من در سرخی قرمز یلدای آن شب هفت شین نقل زبان دیگران را دیدم
لازم بذکره که در کوردی هندوانه را شامی گویند که باز ش یا شین
خورش خلال کرمانشاهی  یا   قیمه بادمجان ، شام باشه دیگه سرخه سرخه سرخه! 
در آن مدت کم نوروزی و ی
گزنه سفید و خواص و مضرات آن
هدف ما در این مقاله برای شما، آشنایی با گزنه سفید و خواص و مضرات آن است
این سری اگر به شهر های شمالی سفر کردین (در ایام اردیبهشت) به دقت می توانید به جستجو بپردازید؛ از کجا معلوم شاید که گزنه سفید پیدا کردید.
اگر علاقه مندید اطلاعاتی از این گیاه من باب خواص، زیستگاه، مضرات و.. بدانید به مطالعه کردن ادامه دهید.

ادامه مطلب
رابطه مقعدی نوع عمل جنسی است که مقعد به عنوان عضو جنسی زنانه کاربرد دارد. در این رابطه آلت تناسلی مردانه وارد مقعد می شود. البته این نوع رابطه جنسی مضرات بسیاری را به همراه داشته و به هیچ عنوان توصیه نمی شود. یکی از مشکلات شایعی که برقراری مکرر رابطه جنسی مقعد دارد، ابتلا به بیماری یا هموروئید است. ورود آلت مردانه به داخل مقعد می تواند عضله اسفنکتری و نیز عروق خونی را تحت فشار قرار دهد و این امر نتیجه ای جز آسیب به عروق مقعد و پاره شدن بالشتک
رابطه مقعدی نوع عمل جنسی است که مقعد به عنوان عضو جنسی زنانه کاربرد دارد. در این رابطه آلت تناسلی مردانه وارد مقعد می شود. البته این نوع رابطه جنسی مضرات بسیاری را به همراه داشته و به هیچ عنوان توصیه نمی شود. یکی از مشکلات شایعی که برقراری مکرر رابطه جنسی مقعد دارد، ابتلا به بیماری یا هموروئید است. ورود آلت مردانه به داخل مقعد می تواند عضله اسفنکتری و نیز عروق خونی را تحت فشار قرار دهد و این امر نتیجه ای جز آسیب به عروق مقعد و پاره شدن بالشتک
عوارض و خطرات جدی قطع رابطه جنسی و زناشویی
برقراری رابطه جنسی و زناشویی فواید بسیاری دارد ، فوایدی که تاثیر ان روی سلامت جسمی و روحی زوجین دیده می شود.
همانطور که یک ورزشکار بعد از ترک ورزش دچار مشکل می شود و بدنش توانایی های سابق را ندارد یک زن و مرد متاهل هم که رابطه زناشویی داشته اند با ترک آن به مدت تقریبا طولانی دچار عوارضی خواهند شد.
قطع رابطه جنسی به بدن شما آسیب میزند

عوارض ترک رابطه جنسی و زناشویی برای بدن
ادامه مطلب
خواص و مضرات ترب سیاه
ترب سیاه یک گیاه مفید برای سلامتی می باشد که بومی کشورهای آسیا و اروپایی است ، ترب اسپانیایی بسیار معروف می باشد. دلیل اینکه به این گیاه ترب سیاه می گویند آن است که رنگ آن سیاه یا بنفش مایل به سیاه است. گوشت این گیاه سفید رنگ است.
در این مطلب مجموعه ای از مهم ترین خواص و مضرات ترب سیاه را به صورت خلاصه جمع آوری کرده ایم ، برای شناخت بیشتر خواص ترب سیاه و عوارض مصرف آن در ادامه با سایت پارسی سرا در دسته بندی خواص مواد غذایی هم

یوکای عزیز؛
گربه‌ی خیابانی ملقب به مارکورا که یادت هست؟
دیروز مادر تصمیم گرفت رهایش کند. می‌دانم دیوانگی‌ست ولی نمی‌توانستم روی حرفش حرفی بزنم. از طرفی مارکو در حال بلوغ است و اصلا نمی‌دانم با یک گربه‌ی نر که قرار است برای مراسم جفت‌گیری‌اش به همه‌جا بشاشد چکار باید کرد و از یک جهت دیگر مطمئن بودم بر می‌گردد. و همینطور هم شد.

مادر او را از خانه بیرون انداخت و هنوز شب نشده بود که مارکو قانعش کرد کار اشتباهی بوده.
من داشتم سریال می‌دی
همدان را می توان شهر ترشی های عجیب و غریب نامید، شهری که با فرا رسیدن پاییز بازار تهیه ترشی در آن داغ می شود و تقریبا تمام بانوان آن سعی در تهیه انواع ترشی برای رنگین کردن سفره های پذیرایی دارند. با رسیدن فصل پاییز بانوان همدانی طبق رسوم قدیمی شروع به درست کردن ترشی می کنند، آن هم نه تنها یک نوع ترشی بلکه از هر نوع سبزیجات و صیفی جات گرفته تا میوه داخل سرکه می ریزند و ترشی زمستان را فراهم می کنند. تهیه ترشی در نزدیکی فصل پاییز برای بانوان همدان
مضرات عسل تا چه حد واقعیت دارد؟
در این وبلاگ تاکنون درباره ی شناخت عسل, خواص عسل, انواع عسل و عسل طبیعی گفته شده است اما در این پست قصد داریم درباره ی مضرات عسل بگوئیم.بله درست شنیده اید مضرات عسل. بیشتر شنیده ها در حیطه ی خواص و فواید عسل بوده اما در این جا قصد داریم از زاویه ی دیگری این اکسیر طبیعی را بررسی کنیم.

همانطور که قبلا هم گفته شد عسل ماده ی غذایی سالمی است، اما باید بخاطر داشت که حتی در چیزهای خوب هم نگه داشتن حد تعادل اهمیت دارد. خور
چه کسی گفته است که خوردن معجون شیر موز شما را چاق می‌کند؟ با مجله دلتا همراه باشید. 

خوردن این معجون حکم طلا دارد! موز از قدیم به عنوان میوه جوانی شناخته شده است و امروزه تمام پزشکان این میوه را به عنوان هضم‌کننده قوی به بیماران توصیه می‌کنند؛ البته این میوه در کنار شیر می‌تواند برای سلامتی بدن معجزه کند.
اگر شما هم در مجالس و مهمانی‌ها از خوردن  شیر موز به دلیل چاقی پرهیز می‌کنید، این مطلب را حتما بخوانید تا از این  به بعد با خیال راحت
طرز تهیه چیپس میوه خانگی : در این روزها
وقتی به آجیل فروشی ها میرید یکی سری میوه های خشک شده میبینید که یا به صورت بسته
بندی شده و یا فله ای به فروش میرسه و قیمت بالایی هم داره ، این میوه های خشک شده
رو بهش چیپس میوه میگن و از نظر غنی بودن هم بسایر مقوی و مغذی هست. بیشتر در
مهمانی ها و مخصوصا شب یلدا و عید استفاده میشه. اگر شما هم میخواهید که این چیپس
میوه رو در خانه درست کنید و هزینه زیادی انجام ندید حتما این آموزش رو مشاهده
کنید.
طرز
تهیه چیپس می
برای هزارمین بار می گویم که رابطه ها را باید ساخت!هیچ رابطه ای خود به خود خوب نیست، هیچ رابطه ای خود به خود زنده نمیماند!گلدان را بی آب دادن اگر رها کنید میمیرد، رابطه ها را به امید زمان رها کنید میمیرند!رابطه هایتان را به به بهانه زمان رها نکنید! زمان دشمن سرسخت رابطه هاست.رابطه ها گلدان مصنوعی نیستند که تا ابد لبخند زنان و صاف صاف باقی بمانند ..رابطه ها جان دارند و جاندار ها میمیرند!برای هزارمین بار میگویم که رابطه ها را اگر هر روز نوازش نکنی
استفاده
از دوچرخه‌ی ثابت یا دوچرخه‌های موجود در سالن‌های ورزشی توجه مردم را در
سال‌های اخیر به خود جلب کرده است. این ورزش به شما اطمینان می‌دهد که با
هر دوره پدال زنی سریع می‌توانید بیش از ۶۰۰ کالری را بسوزانید! اما آیا
از مضرات ورزش اسپینینگ اطلاع دارید؟ در این مقاله به دنبال پاسخی برای
این سوال خواهیم بود.
ادامه مطلب
هندوانه
خواص دارویی و مضرات هندوانه ترکیبات شیمیایی : هندوانه دارای اسید آمینه ای بنام سیترولین و موادی بنام کاروتن و لیکوپن و نوعی قند بنام مانیتول می باشد.
در صد گرم هندوانه مواد زیر موجود است آب ۹۲ گرم پروتئین ۰/۵ گرم مواد چربی ۰/۲ گرم نشاسته ۶ گرم کلسیم ۰/۷ میلی گرم فسفر ۱۰ میلی […]

ادامه مطلب

می‌خواستیم زودتر به روزهای مدرسه برسیم و طاقت پسر داشت تمام می‌شد که ایده تقویم دیواری به ذهنمان آمد. منتهی هیچ کتاب‌فروشی تقویم دیواری نداشت. تقویم هم مثل خرمالو بود یا گیلاس، یا شکوفه سیب. وقت داشت.
 یک‌روز بیدار شدم و فکر کردم خب یک تقویم دیواری پیدا کنم و روی کاغذهای رنگی پرینت بگیرم! همین کار را کردم و هر روز خط خورد و مدرسه هم شروع شد. و تا مدرسه شروع شود کمتر روزی بوده که دورش را خط نکشیده باشیم که فلان کار ساعت فلان. فلان قرار، فلان
رابطه با فرزند خوانده در ابتدا می تواند بسیار سخت باشد. اما با کمی تلاش میتوان رابطه را بهبود بخشید. تنها کاری که لازم است انجام دهید اینست که در همان ابتدا بنیان رابطه را خوب بنا کنید. اگر همه چیز خوب پیش برود این رابطه همانند آهن محکم خواهد شد. در این مقاله راه های تقویت رابطه با فرزند خوانده ها را به طور کامل گفته ایم. ادامه مطلب را ببینید. 
ادامه مطلب
برای انسان از حیث روابط چند گونه ساحت وجود دارد :
1-رابطه انسان با خودش
2-رابطه انسان با خدا
3-رابطه انسان با جهان
البته ماتریالیست ها (ماده گراها )از آنجایی که به خدا اعتقاد و باور ندارند خدا و جهان را یکی می دانند و از آن به طبیعت یاد می کنند.
مضرات مکمل بنزین برای خودرو
مکمل و اکتان دو ماده متفاوت ازهم هستند و قیمت اکتان بسیار گرانتر از مکمل سوخت میباشد 
اکثر مکمل ها و شاید همه انها فاقد استاندارد و گواهینامه معتبر میباشند و معمولا بعلت مواد غیر اصلی استفاده شده در ان موجب خرابی و‌یا سوختن پمپ میگردند و حتی در ماشینهای شامل گارانتی که پمپ بنزین انها سوخته است درصورتیکه آثار مکمل در باک مشاهده گردد تعهدی درقبال تعویض و جبران خسارت ندارند 
از چه راهیمیتوان پی برد که پمپ .....
ادام
رابطه ها را باید ساخت! هیچ رابطه ای خود به خود خوب نیست، هیچ رابطه ای خود به خود زنده نمی ماند! 
گلدان را بی آب دادن اگر رها کنید می میرد، رابطه ها را به امید زمان رها کنید می میرند! 
 رابطه هایتان را به امان خدا و زمان رها نکنید! زمان دشمن سرسخت رابطه هاست.
 رابطه ها گلدان مصنوعی نیستند که تا ابد لبخند زنان و صاف صاف باقی بمانند... رابطه ها جان دارند و جاندار ها می میرند! 
 رابطه ها را اگر هر روز نوازش نکنید بی شک می میرند!... نگذارید که این گلدان ها
رابطه جنسی بسیار قدرتمند است و منجر به بهبود خلق و خو حتی باریک شدن دور کمرتان می شود. داشتن رابطه جنسی یک بار در هفته طول عمر را افزایش می دهد. این که نداشتن رابطه جنسی چه تاثیری بر بدنتان می گذارد کاملا بستگی به میزان سلامت شما دارد.

ادامه مطلب
رابطه طلا و سهام
 شاخص سهام داوجونز مجموعه ای از 30 شرکت برتر وال استریت است مانند اپل، وال مارت و...
♦️رابطه سهام با طلا مثل رابطه نفت با طلا معکوس است. با این تفاوت که معکوس بودن رابطه نفت و طلا بسیار بارزتر است.
مهمترین عامل تاثیر گذار بر قیمت نفت تنش با ایران و منطقه خلیج فارس است.
مهمترین عامل تاثیر گذار بر طلا و سهام، جنگ اقتصادی چین و آمریکا است.

امروز صبح تصمیم گرفتم مامانینا رو دعوت کنم شام
ما طبقه بالای خونه مامانیم
صبح رفتم و دعوتشون کردم
اومدم و گردو شکستم و آسیاب کردم تا یه فسنجون که غذای مورد علاقه خانوادمونِ بار بذارم
خونه رو مرتب کردم 
حتی اون لباس قشنگم و پوشیدم
مریم میخواست بیاد دیدنم و خرمالوهای باغ و برام بیاره
خرمالوهایی که شبیه ❤️هستن و طعم عشق میدن
من عاشق این میوه بهشتی ام و معتقدم حضرت ادم بخاطر خرمالو از بهشت طرد شد وگرنه سیب که ارزشش و نداشت.. 
خلاصه، مریم اومد و
پاییز که می‌ شه ما بی‌ اختیار می‌ ریم اتاقِ جمشید. پاییز یه‌ هو می‌ آد، توو یه‌ روز، مثل بهار و بقیه. صپ زود بیدار می‌ شی می‌ بینی حیاط شده طوفان رنگ و رنگ که برپا در دیده می‌ کند. ما هم مثل عوام‌ الناس، مثل سیاوش قمیشی و کریستی برگ عقیده داریم پاییز دل‌گیره. شباش صدای بوف می‌ آد. به جمشید می‌ گیم: سر معرکه مهمون نمی‌ خوای دل‌مون گرفته؟ می‌ گه: بابا کجاش دل‌گیره؟ نگا نارنگیا رُ، نگا نارنجیا رُ، به‌ زبانِ حال با انسان سخن می‌ گه. خرمالو ر
خواص تخم شربتی و مضرات تخم شربتی
فواید تخم شربتی برای سلامتی بسیار است. یکی از مهمترین خواص تخم شربتی لاغری و کاهش وزن است. همچنین شما میتوانید در روزهای گرم سال و ایام ماه رمضان برای
 رفع تشنگی از تخم شربتی استفاده کنید. همچنین مصرف تخم شربتی کلسیم زیادی را به بدن شما می رساند. در این بخش از سایت برفانک درباره فواید تخم شربتی اطلاعاتی
 را تقدیم می کنیم.

ادامه مطلب
فواید و عوارض رابطه جنسی دهانی ویژه متاهلین
رابطه جنسی بین زن و شوهر حالت های مختلفی می تواند داشته باشد.برای اینکه تنوع در رابطه جنسی داشته باشید می توانید از رابطه دهانی استفاده کنید اما آیا رابطه جنسی دهانی عوارض دارد؟
به ادامه بروید
ادامه مطلب
یه وقتایی از یه رابطه کنده میشی و میای بیرون. رابطه‌ی کاری یه جور رابطه عشقی یه جور رابطه دوستی بدتر از همه.من دیگه فاتحه رو خوندم. فقط نمیدونم چجوری به کسی که یه زمانی از صمیمی‌ترین دوستام بود بگم خدافظ. بگم دغدغه‌هات منو اذیت میکنه. بگم یکم بزرگ شو. آه. آآآآآه. مثل یه دود غلیظ و عمیق از سینه‌ام بیرون میاد.
آلوئه ورا یاAloe vera گیاه آلوورا خواص آلوئه ورا فواید آلوئه ورا مضرات آلوئه ورا خاصیت آلوئه ورا دارای ویتامین‌هایی نظیر: B1،B2،B6،C,E و اسیدفولیک و مواد معدنی مانند: کلسیم، سدیم، منیزیم، روی، مس و کروم  می باشد.
تاریخچه
گیاه «آلوئه ورا» گیاهی است که به طور عمده در مناطق خشک رشد می کند. آلوئه ورا با اینکه به خانواده زنبق تعلق دارد اما در ظاهر شباهت بسیار زیادی به کاکتوس دارد. در بین بیش از ۲۴۰ گونه آلوئه ورا چهار نمونه آلوئه ورا تشخیص داده شده که دار
خواص درمانی و مضرات گل گاوزبان 
به گزارش گروه سلامت بولتن نیوز، گیاه گاوزبان به عنوان یکی از غنی‌ترین منابع اسیدهای چرب اصلی بشمار می‌رود بطوریکه از آن به عنوان غنی‌ترین منبع شناخته‌شده برای 
(Gamma Linoenic Acid (GLA در نزد بشر معرفی شده‌است. گل گاوزبان یک گیاه علفی یک ساله‌است که از اردیبهشت تا شهریور گل می‌دهد.گاوزبان گیاهی است علفی و 
یکساله که ارتفاع ساقه آن تا ۶۰ سانتیمتر می‌رسد ساقه آن شیاردار و خاردار می‌باشد. برگ‌های این گیاه ساده و پو
نحوه شستن لکه آب هندوانه
در فصل تابستان که گرما بسیار زیاد است میوه های آبدار و خنک بسیار لذت بخش است. از جمله بهترین و مفیدترین میوه ها هندوانه است علاوه بر خاصیت و ارزش غذایی بالایی که دارد، آب زیادی در آن است که اگر در فصل تابستان مصرف شود، برای تامین آب بدن بسیار سودمند می باشد.
به علت مقدار آب زیاد هندوانه، اگر تکه ای از هندوانه که قصد میل کردن آن را داریم بزرگ باشد ،احتمال آن که مقداری ازآن روی لباس یا فرش و حتی مبل چکه کن و لکه هایی را به
دلم رابطه جنسی میخواد!
میدونم زشته این حرفا رو زدن، ولی خب وبلاگمه و دوست دارم توش بنویسم.
واقعااااااااااااااااااا دلم رابطه جنسی میخواد و تمام بدنم و فکرم و همه چیم بهش معطوفه و به شدت درد دارم.
متاسفانه هرگز خودارضایی نکردم و یه بارم در جوانی خواستم انجام بدم و دیدم اصلا خوشم نیومد و به روحیاتم نمیخوره.
جدا دلم رابطه جنسی میخواد.
فروش ویژه شیلانک آغاز شد
فروش انواع میوه درجه یک صادراتی و جهت مصارف
داخل کشور و عرضه انواع صیفیجات و سبزیجات شیلانک آغاز شد.
فروش میوه در تناژ بالا را از ما بخواهید و در
صورتیکه خود دارای محصولاتی هستید که نیازمند به فروش آن هستیدبا ما تماس بگیرید.
موز        سیب            آناناس              توت فرنگی         هلو           انبه           توت          سفید       نارنج              گلابی      لیمو             شیرین             
علت احساس درد در رابطه ی جنسی چیست؟ 
روابط جنسی دردناک

درد حین رابطه جنسی از لذت بردن زوجین می کاهد و باعث میشود احساس ناخوشایندی از رابطه جنسی در زوجین به وجود بیاید. درد در حین رابطه جنسی علل مختلفی دارد که باید شناسایی و درمان شود.
ادامه مطلب
ولایت اهل بیت علیهم السلام و برائت از دشمنان ایشان شرط اصلی شناخت خداست
ثقة الاسلام کلینی قدس الله روحه الشریف روایت کرده است:
۱- الحسین بن محمد، عن معلى بن محمد، عن الحسن بن علی الوشاء قال: حدثنا محمد ابن الفضیل، عن أبی حمزة قال: قال لی أبو جعفر علیه السلام: إنما یعبد الله من یعرف الله، فأما من لا یعرف الله فإنما یعبده هكذا ضلالا قلت: جعلت فداك فما معرفة الله؟ قال: تصدیق الله عز وجل وتصدیق رسوله صلى الله علیه وآله وموالاة علی علیه السلام والا
با آداب و رسوم شب یلدا آشنا شوید 
از آیین های رایج و معروف و مرسوم شب یلدا می توان به آتش روشن کردن،قصه گویی ریش سفیدان و بزرگان،خوردن تنقلات و تفآلی بر حافظ اشاره کرد. آتش روشن کردن در یلدا از آنجایی که آتش روشن کردن در دیدگاه گذشتگان نماد روشنی و خورشید بود و همچنین بعضی ها آن را برای رفع تاریکی و نحسی اهریمن میشناختند از این رو برای فراری دادن تاریکی ها و قوای اهریمن آتش روشن می کردند تا محفلی گرم در کنار یکدیگر ایجاد کنند. قصه خوانی و مثل
ایا رابطه از پشت باعث بزرگ تر شدن باسن می شود واقعیت دارد + اطلاعات کامل
مضرات رابطه ی مقعدی بسیار خطرناک تر از آن است که حتی زوجین فکرش را هم بکنند. خونریزی و بریدگی های مقعد بعد از رابطه مقعدی زن را تا حد ابتلا به اچ آی وی و مرد را مستعد عفونت های شدید می کند.
امام صادق (ع)در مورد «نزدیکی از پشت» اجازه زن را شرط می داند مگر نه حرام است.برخی از علما می گویند رابطه مقعدی حتی با اجازه زن هم مکروه است.
مهمترین عارضه ای که مجامعت از طریق مقعد برای زن د
شب یلدا یا شب چله یکی از کهن‌ترین جشن‌های ایرانی است.در این جشن، طی شدن بلندترین شب سال و به دنبال آن بلندتر شدن طول روزها در نیم‌کره? شمالی، که مصادف با انقلاب زمستانی است، گرامی داشته می‌شود. نام دیگر این شب چِلّه میباشد، زیرا برگزاری این جشن، یک آیین ایرانی‌است. یلدا به زمان بین غروب آفتاب از 30 آذر یعنی آخرین روز پاییزتا طلوع آفتاب در اول ماه دی یعنی نخستین روز زمستانگفته می‌شود. خانواده‌های ایرانی در شب یلدا، معمولاً شامی فاخر و همچن
با ما همراه شوید تا با خواص بی شمار و البته موارد احتیاط و مضرات دارچین بیشتر آشنا شوید…

ارزش غذایی دارچین

بر طبق دپارتمان کشاورزی ایالات متحده، 10 گرم دارچین حاوی:
24.7 کیلوکالری انرژی
0.12 گرم چربی
8.06 گرم کربوهیدرات
0.4 گرم پروتئین می‌باشد.
ادامه مطلب

10 مساله اساسی در یک رابطه جنسی

10مساله اساسی در یک رابطه جنسی
1-رابطه جنسی یکی از ابعاد ارتباطی بین زن و مرد می باشد( بعد اقتصادی،بعد عاطفی ، بعد فکری، بعدجنسی) و رابطه جنسی مساله عجیب و غریب و چندش آوری نیست که خانواده ها نسبت به آن بی توجه باشند. متاسفانه بسیاری از خانواده ها در آموزش مسئله رابطه جنسی به فرزندان خود کوتاهی می کنند.
ادامه مطلب
دانلود آهنگ علیرضا روزگار رابطه
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * رابطه * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , علیرضا روزگار باشید.
دانلود آهنگ علیرضا روزگار به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Alireza Roozegar called Rabeteh With online playback , text and the best quality in mediac
متن ترانه علیرضا روزگار به نام رابطه

علیرضا روزگار رابطه
مدیاک ››› علیرضا روزگار ››› دانلود آهنگ علیرضا روزگار رابطه

منبع : https://mediac.ir/%d8

تحریک جنسی موثر مردان در رابطه جنسی

رابطه جنسی از مهم ترین فاکتورهای یک زندگی موفق است و از اهمیت ویژه ای در ازدواج برخوردار است . رابطه جنسی نقش بسیار مهمی در ازدواج دارد، ولی با این حال زوج های زیادی بدون توجه عمیق به آن زندگی میکنند و از نقش موثر رابطه جنسیدر روابطشان بی خبرند . رابطه جنسی برای زن و مردان از اهمیت زیادی برخوردار است اما برای مردان یکی از مهم ترین فاکتورهای در ازدواج است . یک زن باید بتواند نیازهای مرد را در رابطه جنسی تا
علت وجود درد هنگام رابطه جنسی در خانم ها
بخش زناشویی - بعضی از خانم ها از درد داشتن هنگام داشتن رابطه جنسی شکایت دارند.در اینجا می خواهیم درباره علت و راه های پیشگیری از درد هنگان رابطه جنسی برای خانم ها با شما صحبت کنیم
ادامه این مطلب اینجا را کلیک کنید
آیا پزشک قانونی رابطه از پشت را می فهمد یا نه؟ این سوال مشترک بسیاری از بازدیدکنندگان ویکی روان است چون رابطه جنسی مقعدی یکی از انواع نزدیکی میان زن و مرد می باشد. قبلا به طور مفصل در مورد این رابطه مقعدی صحبت کردیم اما حالا قصد داریم به پرسش یکی از بازدیدکنندگان ویکی روان در مورد تشخیص رابطه از پشت توسط پزشک قانونی و مدت زمان تشخیص دخول از عقب بپردازیم.
منبع : پزشک قانونی و تشخیص رابطه مقعدی
ادامه مطلب
 مضرات و علت سمی بودن نیترات

نیترات یک ماده شیمیایی به فرمول NO3 - است،نیترات اکسیده ترین شکل نیتروژن است که در سیستم های طبیعی یافت میشود، نیتروژن یک یون با بار منفی (آنیون) است که به یونهای بار مثبت(کاتیون) ترکیب میشود و به صورت نمک های نیترات پتاسیم یا نیترات سدیم درمی آید و بصورت کودهای شیمیایی بکارمیرد.
نیترات یک تهدید بالقوه سلامتی بخصوص برای نوزادان است ،چراکه باعث بیماری " سندروم نوزاد کبود "میشود، این عارضه اگر نوزاد از شیرخشک رقیق
فواید رابطه جنسی برای زنان
فواید رابطه جنسی برای زنان تنها به صورت یک رابطه شهوت گونه برای ارضای امیال غریزی خلاصه نمی شود، رابطه زناشویی برای بانوان موجب نشاط، آرامش، تنطیم هورمون های زنانه، پوست سالم و ... می گردد.

رابطه جنسی بانوان یک رابطه مرموز است. نحوه به ارگاسم رسیدن آن ها سخت و پیچیده و لذت بردن آن ها از برقراری رابطه جنسی با شوهر، متفاوت است. برخی به اشتباه گمان می کنند رابطه جنسی جز یک رابطه ساده شهوت آفرین چیز بیشتری نیست و بانوان
سلام سلام.

گفته بپدم ابراهیم جانِ بابا از خواننده های مورد علاقه ی منه تو ترک زبان ها؟؟؟ حالا یه کلمه هم نمیفهمماااا اما خوب کلا موسیقی استانبولی رو دوست دارم.الانم که ایشون داره میخونه و منم که عنوانی از این بهتر نیافتم :)

خوب تعریفیام چی ان؟
من دوباره قرصهامو شروع کردم. مثل اول از دز پایین و حالا دومین شبه که به دز کاملش رسیدم و حالمم خیلی بهتره. تقریبا تمام طول روزم به شماره دوزی میگذره و انگشت سبابه ی دست راستم پینه بسته و سبابه ی دست چپ

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سردخانه 22بهمن Coldstorage facility